anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszust płatności blik

Client:47560448
#7 Wielbiciel#

Hej. Ktoś włamał się koleżance na fb. Paru znjomych oszust poprosić o zapłatę za przedmioty (jej bank rzekomo  mial problemy z płatnościami). Zaplacilam jej a raczej oszustowi blikiem. Mam nr transakcji itd. Czy mogę jakoś przez allegro wycofać tą płatność i zażądać zwrotu na konto ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

To płatność była przez allegro? raczej proponuje kontakt z bankiem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:47560448 nic z tym nie zrobisz, zgłoście to na policję allegro udostępni wtedy dane kupującego, chodź można to obejść bo brak weryfikacji kupujących z czym zgłaszałem pomysł 😞  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Bank też nic nie zrobi bo wszystko było poprawnie, już były posty na ten temat 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47560448 Cześć. Koniecznie zgłoś tę sprawę na policję. Nie mamy możliwości wycofania tej płatności, jeżeli została ona prawidłowo przeprocesowana (potwierdziłaś ją pinem). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:47560448
#7 Wielbiciel#

Tak potwiedzialam pinem. Zgłosiłam już do banku to ale czy policja coś tu pomoże... wątpię 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należy zgłosić na Policję, nawet jak nic nie da, a nóż da.

oznacz moderatorów

Client:47560448
#7 Wielbiciel#

W międzyczasie postanowiłam skontaktować się z allegro. Miła Pani z obsługi Pani Małgorzata odebrała moje zgłoszenie. Zgłoszenie zostało przekazane w trybie pilnym do priorytetowego rozpatrzenia z racji oszustwa. Allegro ma skontaktować się z bankiem. Dostanę odpowiedź na e-maila. Mam nadzieję że dostanę zwrot kasy a ten oszust wybije sobie wszystkie zęby za to co zrobił mi i jeszcze paru osobą. Dam znać jaki będzie finał tej sprawy 😉

oznacz moderatorów

Martaaaa3
#7 Wielbiciel#

hej, i jak sie rozwiązała sprawa ?

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Rozumiem, że telefonicznie / osobiście skontaktowałaś się z koleżanką i potwierdziła Ci problem z płatnością?

Jeśli nie, to zapłaciłaś kwotę za lekcję życia. I tyle. Nauka kosztuje.

oznacz moderatorów

werka09876
#7 Wielbiciel#

Hej mam podobną sytuacje. Otrzymałaś zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@werka09876 jeśli to zakup na podstawie fałszywej strony, czy podanie komukolwiek kodu BLIK i potwierdzenie to zapomnij żeby allegro Ci oddało kasę 😞 udaj się na Policję !

________
Κώστας
oznacz moderatorów