anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszust podszywajacy sie pod Allegro

Meggi89i
#7 Wielbiciel#

Witam,

jakiś czas temu zamieniłam monety na rzeczywisty rabat. Było info,że opłata to 20 gr, że płatność od złotówki, doczytałam w regulaminie że w odpowiednim czasie Allegro upomni się o wpłatę. Dostałam maila, że mam zapłacić 1.98 bo inaczej moje konto zostanie zablokowane A dług sprzedany windykacji. Na moim koncie nadal dług wynosi 20 gr. Ktoś się podszywa i wyłudza kasę,czy rzeczywiście doliczono sobie jakieś koszty manipulacyjne?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TOBI421
#11 Animator#

Kilka tematów niżej jest post o Twoim problemie - FAŁSZYWE WEZWANIE DO ZAPŁATY.

Zgłoś do allegro.

oznacz moderatorów

Meggi89i
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Aczkolwiek nie umiem 😁 moje poruszanie się po Allegro kończy się na kup teraz. Ale poszukam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Meggi89i ta wiadomość na pewno nie pochodzi od nas, dlatego nie klikaj proszę w żadne linki w niej zawarte. Jest to próba wyłudzenia Twoich danych, ponieważ linki z tego e-maila przekierują Cię do fałszywej strony, której zadaniem jest przechwycenie wpisanych przez Ciebie danych potrzebnych do logowania. 

Saldo na swoim koncie możesz sprawdzić w każdej chwili. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i skorzystasz z zakładki "Rozliczenia z Allegro", dokładnie tutaj . 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Meggi89i
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ toteż nie klikałam, wydało mnie się to podejrzane, nawet jeśli jestem allegrowym laikiem. Bardzo dziękuję

oznacz moderatorów