anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający okłamał mnie odnośnie mojego zamówienia. Towar sprzadał drożej komus innemu.

john_poul
#8 Zapaleniec#

Witam.
Wciąż nie otrzymałem towaru za zapłacony produkt. Z tego co sprzedawca odpowedział mi, to to że sprzadał  mój kupiony i zapłacony produkt komuś innemu, prawdopodobnie po wyższej cenie.

Kupiłem produkt 22.02 w sobote rano. Wpłatę sprzedawca otrzymał ode mnie 24.02.2020 poniedziałek rano (tyle szedł przelew)  a następnego dnia tj. 25.02.2020 sprzedawca napisał , że moje zamówienie zostaje pakowane przez jego żonę. Po czym 26.02.2020 napisał, że postra się sprawdzic moje zamówienie, apo czym 27.02.2020 oznajmił mi, że moje zamówienie  sprzedał przed moją wpłatą, co jest nie prawda. Gdybym nie zapłacił za przedmiot do 5 dni to wtedy transakcja uważana jest za nieważną. Tak, mowi regulamin Allegro. Po prostu sprzedawca sprzedał  moje zamówienie po wyższej cenie zamiast 18.99zł to 99 zł. Tu dopuscił sie  oszustwa. Wszytsko mogę udowodnic. Obecnie dalej sprzedawca handluje przedmiotem za 150 zł czyli można śmiało wykalkulowac ile jestem stratny bo zamówiłem 100szt.

Czy takie zachowanie sprzedającego jest własciwe?  Czy ktos spotkał sie z podobnym przypadkiem? Osobiscie sprawę chcą zgłosić do sądu, zastanaiwam się nad zgłoszeniem sprawy na policje, bo zachodzi podejrzenie oszustwa na moją szkodę dużej straty. Gdyż obecnie za ten pordukt musiałbym zapłacic 15 tys zł. wczesniej przy moim zakupie 2 tyś. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli piszesz prawdę to takie zachowanie sprzedającego nie jest właściwe, ale moim zdaniem nic z tym nie zrobisz, choćbyś nawet poszedł do sądu. Policja na pewno Ci nie pomoże w takiej sytuacji.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@john_poul @xyz96   pewnie towar to płyn do dezynfekcji, albo zestaw masek  😕

_____________
Kama
oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, masz racje. Zobaczył, że dnia na dzien cena poszła w górę i dlatego tak zrobił, oszukał mnie.

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

Zobaczymy...Pójde na polciję i złoże zawiadomienie o oszustwie. Równiez złoże wniosek do Sądu Cywilnego .

Mam dośc nieuczciwych sprzedawców w Polsce i trzeba zrobić z nimi porządek.

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@john_poul Kupiłeś, zapłaciłeś, moim zdaniem towar jest Twój i powinien Ci go wydać. To nie był przypadek, że sprzedawca omyłkowo wystawił w niskiej cenie towar. Daj znać jak spawa się wyjaśni.

Endrju
oznacz moderatorów

flo-kosmetyki
#2 Obserwator#

do więzienia ze sprzedawcą!!! Bo nie wydał masek, ktorych mu zabrakło, ostudzę chętnych - sprawy w sądzie po trzy lata i tak wyrok niepewny😃  ale jak się  polak zaweźmie... 

oznacz moderatorów

interszafa
#10 Popularyzator#

Właśnie weszła specustawa która może pomóc ukarać nieuczciwego sprzedawcę.

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

Coś więcej?

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

@interszafa Coś więcej?

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiesz chyba wątku...

Jemu masek nie zabrakło przed moim kupnem ! Tylko postanowił sprzedac moje kupione już maski komuś drożej. W ten sposób mnie oszukał. 

Jaj jemu nie odpuszczę. Myślał, że trafił na jelenia...Nie tym razem.

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

@flo-kosmetyki 

Nie rozumiesz chyba wątku...

Jemu masek nie zabrakło przed moim kupnem ! Tylko postanowił sprzedac moje kupione już maski komuś drożej. W ten sposób mnie oszukał. 

Ja jemu nie odpuszczę. Myślał, że trafił na jelenia...Nie tym razem.

oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

Ten towar w tej cenie sprzedawał od początku. Ale jak kupiłem ten towar w tej cenie i czekał na przelew, to maski poszły w cenowo górę na rynku.. Więc postanowił okłamać mnie, że moje maski sprzedał przed moim przelewem.. Oczywiście by sprzedać je komus drożej.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@john_poul  oznaczaj komu odpowiadasz bo ciężko się czyta . Wciśnij @  i wybierz tego komu chcesz odpisać 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

john_poul
#8 Zapaleniec#

@Kaliope_Brzeg  ok. 

oznacz moderatorów