anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

otrzymałam tylko 20 monet z promocji 100 Monet za pierwsze zakupy z Allegro Business

rofiradom12
#7 Wielbiciel#

Witam, otrzymałam tylko 20 monet z promocji 100 Monet za pierwsze zakupy z Allegro Business 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

rofiradom12
#7 Wielbiciel#

Witam, a ja otrzymałam tylko 20 monet ☹️

oznacz moderatorów

rofiradom12
#7 Wielbiciel#

o przepraszam nie ta promocja  - dotyczyło allegro business 100 monet za pierwszy zakup

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rofiradom12 Cześć! 🙂 Wynika to z tego, że konto założyłaś dopiero kilka dni temu. Na Allegro obowiązują limity w zbieraniu Monet. Limit zależy od tego, jak długo masz konto na Allegro.

Jeśli masz konto krócej niż rok – 365 dni – możesz zebrać:

  • do 20 Monet w danym miesiącu kalendarzowym, w którym robisz zakupy na Allegro. Miesiąc kalendarzowy, czyli od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca. Jeśli przekroczysz ten limit, kolejne Monety w tym miesiącu nie naliczą się
  • do 50 Monet w danym roku kalendarzowym, w którym robisz zakupy. Rok kalendarzowy, czyli od 1 stycznia, godz. 00:00:01 do 31 grudnia godz. 23:59:59 danego roku. Jeśli przekroczysz ten limit, kolejne Monety w tym roku naliczą się.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rofiradom12
#7 Wielbiciel#

proszę przeczytać własny regulamin Allegro

§ 3. Zasady i warunki Promocji

  1. Do Promocji mogą przystąpić wszyscy Użytkownicy, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

    a. w Okresie Promocji zarejestrują Konto Firma lub zmienią typ Konta z Konta Zwykłego na Konto Firma,

    b. w Okresie Promocji zawarli jedną lub kilka Transakcji kupna na Allegro w ciągu jednego dnia, których łączna wartość nie jest niższa niż 500 PLN (bez kosztów dostawy), a płatność za te Transakcje nastąpiła przy użyciu Usługi Płatności (status płatności „Zakończona" w dniu Transakcji) i została wystawiona faktura VAT oraz został podany NIP;

    c. do czasu rozpoczęcia Promocji nie posiadali innego zarejestrowanego konta w Allegro na Główny Numer Identyfikacji Podatkowej, jaki wprowadzili w ustawieniach konta w zakładce Moje Allegro > Konto > Ustawienia > Dane konta

  2. Użytkownicy, którzy spełnią warunki wskazane w § 3 ust. 1 otrzymają od Organizatora jednorazowo 100 Monet promocyjnych. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Uczestnikowi to 100 w całym Okresie trwania Promocji

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rofiradom12 Skonsultuję, czy w przypadku tej sytuacji jest możliwość naliczenia monet i wrócę do Ciebie z odpowiedzią

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów