anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem inny towar, niż zamawiany, jak poprawnie nadać przesyłkę zwrotną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Patrynio80
#7 Wielbiciel#

Witam pisze z zapytaniem poniewaz ostatnio dostałem rzecz inna niz zamawiałem i kontaktowałem sie ze sprzedawcą i powiedział zeby spakowac ta rzecz i dac kurierowi jak przyjedzie z rzecza która zamowiłem i tu mam pytanie czy musze jakies naklejki dawac na tą rzecz którą oddaje typu adres lub cos innego ??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Patrynio80 Nie musisz dawać żadnych naklejek, nie daj się sprzedawcy wprowadzić w błąd. Jeżeli otrzymałeś towar niezgodny z opisem, możesz go odesłać na koszt sprzedawcy dowolną metodą na adres podany w zakładce Reklamacja na aukcji, a sprzedawca musi Ci oddać ten koszt. Jeżeli sprzedawca obierze towar własnym transportem, także nie musisz drukować żadnych naklejek. Po prostu wydasz towar do wymiany kurierowi.

oznacz moderatorów
Patrynio80
#7 Wielbiciel#

Tez Tak własnie myslałem bo dostałem wzmocnienie zderzaka beli do Skody III zamiast do Seata i dzwoniłem zeby spytac sie co i jak i powiedział zeby zapakowac i dac kurierowi jak przyjedzie ale nie byłme pewny czy jakos musze oznaczyc tą paczke typu: adres tego sklepu lub cos innego. Dziekuje za informacje

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Patrynio80 Jeżeli sprzedający podsyła kuriera z nowym"prawidłowym" towarem i odbierze ten "pomyłkowy" nie musisz nic drukować, naklejać.

oznacz moderatorów
Client100103340
#9 Pomysłodawca#

@Patrynio80 A to nie był przypadkiem zakup ze smartem ?

"ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj " 🙂 i to nie jest prawda

oznacz moderatorów