anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymany towar jest wadliwy, co mogę zrobić?

dorka_ao3
#7 Wielbiciel#

PO ROZMOWIE TEL. ZE SPRZEDAJĄCYM W CELU UZGODNIENIA DOKŁADNYCH PARAMETRÓW CZĘŚCI DO AUTA (ZALEŻAŁO NAM NA CZASIE) SPRZEDAJĄCY POPROSIŁ O ADRES SMS I WYSŁAŁ WADLIWY TOWAR _ PRZESYŁKA OPŁACONA NIE ODBIERA TEL. DALEJ NA ALEGRO WYSTAWIA TOWARY OSTRZEGAM INNYCH (MOŻE KTOŚ PODPOWIE CZY JEST SZANSA NA ZWROT ) SPRZEDAJĄCY TO [edycja]

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

markam43
#13 Ambasador#

@dorka_ao3 Nie dzwoń, tylko otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w nim zgłoś reklamację i po 24 godzinach poproś tam o interwencję pracownika Allegro. Sprzedawca ma obowiązek uczestniczyć w sporze i załatwić sprawę zgodnie z zasadami.

To był zakup na Allegro?

Bo jeżeli poza Allegro, sporu nie otworzysz.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dorka_ao3 jeśli zakup był dokonany za pośrednictwem allegro  , tak . Z zakładki ,, moje zakupy - szczegóły ,, zgłoś problem z zakupem , kontynuuj dyskusję , po 24H poproś praconika allego o pomoc , wszystko dalej potoczy się po Twojej myśli .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dorka_ao3 nie widzę takiego zakupu na koncie z którego piszesz. Jeżeli do zakupu doszło poza Allegro to przykro mi, ale nie będziemy mogli pomóc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

dorka_ao3
#7 Wielbiciel#

NO NIESTETY KUPILIŚMY POZA ALEGRO ALE OGŁOSZENIE Z ALEGRO I GOŚĆ DALEJ SPRZEDAJE

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@dorka_ao3 Zgłoś sprzedającego na Policję.

oznacz moderatorów

dorka_ao3
#7 Wielbiciel#

Tak trzeba zrobić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dorka_ao3  czy mogę poprosić Cię o przesłanie zrzutu wiadomości od sprzedającego, które udowodnią, że proponował zakup poza Allegro/ doszło do zakupu poza Allegro? Przykro mi, że w Twojej sytuacji nie możemy pomóc, ale dziękuję, że to tutaj zgłosiłaś. Mając taki dowód będę mogła zgłosić sprzedającego do odpowiedniego działu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Przecież autor wątku kupił po za Allegro, czytać już nie potraficie 🤣

oznacz moderatorów