anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oznacz przesyłkę jako doręczoną

goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry!
W mojej zakładce 'zakupy' mam kilka aukcji, które z powodu jakiegoś błędu widnieją nadal jako niedoręczone, pomimo że już kilka tygodni temu je odebrałam. Czy inni użytkownicy też tak mają? Jeśli problem dotyczy wszystkich kupujących przydało by się, aby opcja "oznacz jako doręczone" była dostępna dla wszystkich opcji dostawy, nie tylko dla odbioru osobistego.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kytorr
#13 Ambasador#

Najczęściej taki status wynika albo z przekierowania przesyłki np do pick up pointu,

lub podziału zamówienia na 2 przesyłki,

zmiany daty/ miejsca dostarczenia w przypadku przesyłek kurierskich lub

nieczytelnej etykiety która nie została wskanowana przez kuriera mimo fizycznego doręczenia paczki.

To chyba najczęstsze możliwe opcje (przynajmniej z mojej autopsji)

oznacz moderatorów

goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie z czego wynika ten błąd. Chodzi mi głównie o to, że samodzielne oznaczenie paczki jako doręczona przydałoby się nie tylko w przypadku odbioru osobistego.

Status nieodebrana mam przy przesyłkach:
> paczka w Ruchu - odebrana przeze mnie 
https://www.paczkawruchu.pl/sledz-paczke/?numer=2100360568238
> fedex kod zeskanowany przed kuriera
 https://poland.fedex.com/domestic-shipping/pub/tracktrace.do?packageId=6231771821127
> paczka w ruchu, odebrana przeze mnie 3 tygodnie temu


oznacz moderatorów

mirekp_m
#7 Wielbiciel#

Mam to samo odebrane przesyłki mam w statusie 'W przygotowaniu' można wystawić ocenę sprzedawcy ale nie można wystawić oceny produktu, chciałem się podzielić moją wiedzą z użytkownia produktu w sumie nietaniego ok 4000 zł ale nie mogę kontakt z allegro przypomina kopanie się z koniem 8.jpg

Odp z Obsługi klienta Allegro

Rozumiem Pana zdenerwowanie, jednak na ten moment nie mogę udostępnić Panu możliwości wystawienia komentarza do produktu. 

Proszę, żeby wszedł Pan w zakładkę [Moje zakupy] obok zamówienia powinna być opcja [oznacz jako dostarczone], może Pan samodzielnie oznaczyć przesyłkę jako dostarczoną.

oznacz moderatorów

mirekp_m
#7 Wielbiciel#

wysłałem im screena że nie ma takiej opcji są tylko

- Zapytaj o zakup

- Kup ponownie

- Zwróć zakup

- Ukryj zakup

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@goth_n_loll Dlatego tak się dzieje, gdy sprzedawca zmienił formę lub nadał ponownie dostawe i możesz mieć np 2 różne formy lub podwójnie taką samą z inną datą rejestracji wysyłki danego towaru i jedna nadal będzie jako nie nadana druga już zrealizowana. może też tak być jak nie została odebrana a ponownie wysłana została odebrana. Sprzedawca może też ponownie wysłać bez wpisywania jej w allegro jeśli nie ma czasu na bawienie się na to i chce po prostu zrealizować zamówienie, więc w zakładce masz tak jak widzisz a sprzedawca ma dowód dostawy tylko dla siebie.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

goth_n_loll
#9 Pomysłodawca#

Właściwie to przydałoby się, aby wystawienie oceny automatycznie oznaczało przesyłkę, jako odebraną/doręczoną. Nie mam żadnych zaległych ocen do wystawienia sprzedawcom, a pomimo to mam 3 zakupy oznaczone jako niedoręczone.

oznacz moderatorów