anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oznakowanie transportu towaru z Chin

nowan1
#7 Wielbiciel#

Drogie Allegro dziwi mnie że brak na stronie przedmiotu = kolorowego znaczka = transport z Chin = zwrot płatny , po raz kolejny zostałem wprowadzony w błąd , Sprzedawca z Chin stosuje pułapke , towar za 7 dni a potem opóźnienie i opóźnienie , w końcu nie da się zrócić towaru , bo jak przyjdzie jest po terminie , w przypadku zwrotu towaru w 14 dniach koszt przesyłki przekracza wartość , to kojejna pyułapka ,zróbcie coś Państwo z tym , przy zakupach **piiip**s sprzedawca podaje kod zwrotu i odbiera towar do składnicy w Polsce, Proszę o traktowanie w taki sposób , aby Kupujący nie był wprowadzany w błąd i czekał miesiąc na towar , proszę o zmiany.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@nowan1 wszystko masz na stronie oferty w zakładce ,, zwroty ,,

oznacz moderatorów

nowan1
#7 Wielbiciel#

O czym mówisz , przy zwrotach do Chin brak jest ceny zwrotu , na własny koszt zwrot , zwykle powyzej 200 zl

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nowan1 dziękuję za Twoją sugestię. Przykro mi, że transakcja nie spełniła Twoich oczekiwań. 
14 dni na zwrot zamówienia liczy się od dnia odebrania przesyłki, więc ewentualne opóźnienia w dostawie nie wpływają na skrócenie tego czasu. Po zgłoszeniu zwrotu masz kolejne 14 dni na jego odesłanie do sprzedającego. 
Rozumiem, że nie każdy sprzedający zza granicy udostępnia bezpłatny zwrot. W takiej sytuacji po przyjęciu zwrotu, sprzedający powinien zwrócić Ci koszt towaru + koszt najtańszej przesyłki do Ciebie jaką ma w ofercie, jeśli w ofercie w zakładce "zwrot" zawarta jest informacja, że zwrot jest "na własny koszt", to przykro mi, ale nie możemy wymagać, aby sprzedający ten koszt poniósł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na pewno jasne i czytelne oznaczenie towarów dostarczanych z poza UE bardzo by się przydało i problemów ze zwrotami by nie było.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kolekcjoner608 A jaka jest różnica cenowa w odesłaniu towaru do kraju znajdującego się w UE (jesli towar wysyłany jest z UE: Chorwacja, Niemcy, Czechy) albo poza UE Pocztą Polską?

Ja wiem ale chyba ty nie wiesz.

oznacz moderatorów

nowan1
#7 Wielbiciel#

Ostatnio za małą paczke do Chin zapłaciłem 220 ,-zł

oznacz moderatorów

nowan1
#7 Wielbiciel#

@ la_nika ,

Przepraszam, ale  nie masz racji popatrz na skrin , towaru nie ma a czas zwrotu codzień jest krótszy , może to błąd systemu

Screenshot_20230127_132239_Acrobat for Samsung.jpg

oznacz moderatorów