anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność Google Pay - Kod błędu:8

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Jak w tytule. Nie mogę zapłacić przez Google Pay. Wcześniej nie miałem z tym problemu.

Druga sprawa to dlaczego Google Pay jest dostępne tylko z poziomu aplikacji, a nie ma tej metody płatności w przeglądarce?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@socha_pasieka Możesz przesłać zrzut ekranu z widokiem komunikatu błędu? Przekażę Twoje zgłoszenie do konsultacji z zespołem technicznym.

Nie wykluczamy, że w przyszłości ta metoda zapłaty będzie dostępna również w przeglądarce. Obszar płatności jest wciąż rozwijany.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

1639558446878.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@socha_pasieka Dziękuję za zrzut. Czy masz możliwość skorzystania z innego połączenia internetowego, żeby sprawdzić czy problem wtedy również będzie występować?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Połączenie nie ma znaczenia. Sprawdzane na danych komórkowych, oraz przez dwie różne sieci wifi.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@socha_pasieka Konsultuję tę sprawę. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@socha_pasieka Zespół techniczny nie potwierdził błędów po stronie naszego systemu. W tej sytuacji sugeruję, żebyś skorzystał z tej instrukcji. Jeśli to nie pomoże, konieczny będzie kontakt z obsługą Google.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

socha_pasieka
#10 Popularyzator#

Problem nie leży po stronie Google Pay. Korzystam na co dzień z tej płatności i nie mam z nią żadnych problemów (płatności w sklepach, stacjach benzynowych lub innych sklepach internetowych). Problem dotyczy tylko zakupów na allegro.

oznacz moderatorów