anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność kartą podarunkową

MAMY ROZWIĄZANIE!
anica261
#7 Wielbiciel#

Mam kilka kart podarunkowych na łączną kwotę 170zl.  Kupuję przedmiot za 114.59 zł  Chce za niego zapłacić kartą podarunkową o wartości 100 i 20 PLN. W podsumowamiu wyświetla się komunikat, że mam dopłacić 1 zł. Dlaczego mam dopłacić?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
LEW433
#21 Demiurg#

@anica261 Dlatego że tak jest w regulaminie, zawsze należy zapłacić to takich transakcji 1zł bez bonów kodów i kart podarunkowych.

Bez względu na nominał Karty Podarunkowej i wartość Towaru, dokonując Transakcji z wykorzystaniem Karty Podarunkowej, Użytkownik zobowiązany jest dokonać zapłaty w kwocie minimalnej 1 zł z wykorzystaniem Usługi Płatniczej. W przypadku gdy po skorzystaniu z Karty Podarunkowej pozostała do zapłaty kwota za Towar lub dostawę, jest niższa niż 1 zł, kwota brakująca do pełnej złotówki zostanie doliczona do kwoty do zapłaty z wykorzystaniem Usługi Płatniczej, zmniejszając tym samym kwotę pobieraną z Karty Podarunkowej. Pobrana kwota zostanie w całości przekazana przez Operatora Płatności na rachunek Sprzedającego, od którego Użytkownik nabył Towar.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

oznacz moderatorów