anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność kuponami Sodexo

MAMY ROZWIĄZANIE!
franeczek91
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

w jaki sposób mogę zapłacić kuponem Sodexo za zakupy na Allegro? Na liście sklepów jest mowa o Allegro natomiast nie mogę znaleźć informacji o tym jak to zrobić.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Można płacić, masz kod. Kiedyś nie było można ale jak to tak:

eVoucher możesz zrealizować wyłącznie online dodając do koszyka produkty, które chcesz zakupić w aplikacji lub serwisie allegro.pl. wybierz płatność z góry, następnie zaznacz opcję „Masz kod lub kartę podarunkową?”, wpisz numer eVouchera ALLEGRO i zatwierdź, aby obniżyć płatność o wartość eVouchera.

oznacz moderatorów
franeczek91
#8 Zapaleniec#

Tak mam kod, po wpisaniu którego w polu „Masz kod lub kartę podarunkową?” pojawia się informacja, że kod jest niepoprawny (a został on wygenerowany godzinę temu).

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tzn że już próbowałeś?

oznacz moderatorów
franeczek91
#8 Zapaleniec#

Nie, nie został on nigdzie użyty jeszcze.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz taką sytuację musisz pytać u źrodla czy wydawcy kuponu.

oznacz moderatorów
franeczek91
#8 Zapaleniec#

Chyba tylko takie rozwiązanie tylko pozostaje.

dzięki

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@franeczek91  można płacić kartą Sodexo, traktując ją jak kartę płatniczą, czyli podając numer, kod cvc oraz datę ważności.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
franeczek91
#8 Zapaleniec#

Już wiem w czym tkwił problem - zamawiając kupon online, otrzymuje się kod, który należy wpisać na stronie openvoucher.sodexo.pl, zaznaczamy sklep do ktorego chcemy mieć zniżkę na zakupy i na mejla otrzymujemy kod, który wpisujemy na Allegro w polu „masz kod rabatowy?”.

oznacz moderatorów