anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność odroczona- nie polecam !!

Mahika74
#10 Popularyzator#

Na początku stycznia kupiłam karmę z opcją płatności odroczonej. Jako, że sprzedający zwlekał z wysyłką, anulowałam zamówienie, zrezygnowałam i byłam pewna, że temat zakończony...Po mcu zaczęłam dostawać wezwania i przypomnienia o braku wpłaty. Pięciokrotnie (!!) informowałam allegro o sprawie, sprzedający rzekomo rozliczył się z PragmąGO, a ja nadal, bez przerwy dostaję info, że płatność należy do mnie. Nie wiem co mam dalej z tym robić, allegro wcale mi w tym nie pomaga. Ręce opadają. Sprzedający nawalił, a ja mam teraz problem. Może ktoś z Was pomoże ? pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mahika74 przykro mi, że znalazłaś się w takiej sytuacji, muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. Będę wyjaśniać tą sprawę, poproszę jeszcze o informację jakiego zamówienia to dotyczy? Widzę, trzy zamówienia ze stycznia z karmą, w których korzystałaś z odroczonej płatności. Abym mogła to wyjaśnić potrzebuję od Ciebie numer zamówienia.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Mahika74
#10 Popularyzator#

Zakup karmy od zoo-karina1. Płatność w trakcie rozkładania na raty 😞 Dziękuję, sprawa jest już wyjaśniana, szkoda tylko, że allegro nie zależało na tym, by to zakończyć dużo wcześniej. Z PRAGMAGO otrzymałam informację, że to właśnie od allegro powinni otrzymać informację o cesji wierzytelności na sprzedającego. 

oznacz moderatorów