anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność przelewem tradycyjnym - problem

gynsior
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Kupiłem przedmiot za pomocą płatności przelewem tradycyjnym.
Pomimo zakończenia całej transakcji, w systemie ciągle widniała informacja, że sprzedawca oczekuje na przelew - anulowałem więc zakup i teoretycznie moglibyśmy o sprawie zapomnieć... Wszyscy są zadowoleni, bo sprzedawca otrzymał pieniądze, ja dostałem towar  ale... Teraz nie mogę wystawić komentarza, a bardzo mi na tym zależy 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@gynsior Do anulowanego zakupu nie wystawisz komentarza, nie ma takiej możliwości.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@gynsior Wszyscy zadowoleni ,transakcji nie było to po co pisać sztuczny komentarz .Sprzedawca po anulowaniu może jeszcze dostanie zwrot prowizji a ty przy następnym zakupie u tego sprzedawcy jakiś rabat.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@gynsior piszesz  "Wszyscy są zadowoleni, bo sprzedawca otrzymał pieniądze, ja dostałem towar" to czegoś tu nie rozumiem. Jak to możliwe, że po anulowaniu masz towar a sprzedawca kase?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zwyczajnie, zapłacił na konto sprzedawcy i otrzymał towar. Niektórzy już przestają racjonalnie myśleć, wydaje im się, że wszystko musi się odbywać za pośrednictwem i przyzwoleniem Allegro.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@xyz96 czyli zakup poza allegro się odbył

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:44052296 Jak zakup odbył się poza Allegro to teraz komentarz można sobie wysłać kartką pocztową.

oznacz moderatorów