anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność rozpoczęta, jak to anulować?

wegi123PL
#7 Wielbiciel#

Witam wczoraj zaczolem platność na raty telefonu i jednak sie rozmysliłem i caly czas mam platność zakończona jak to anulowac 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@wegi123PL odstąpić od umowy ( zwrot allegro lub anulowanie ) rozwiązać umowę z bankiem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

wegi123PL
#7 Wielbiciel#

przepraszam pomyliłem się Płatność rozpoczęta zamowilem iphona ale znajomy powiedzial że cos smierdzi i lepiej anulowac ale nie jestem pewien czy wogole weryfikacje przeszedłem ponieważ robiłem to na starym tel i zawsze gdy robiłem przelew musiałem podać kod sms a tym razem nic nie podawałem tylko od razu przerzuciło mnie do strony głównej i w rachunkach ani historii nie mam nic o przelewie 1 zl i moje pytanie czy przeszlo to juz dalej i jest na etapie przelewu banku do sprzedajacego czy tylko czekaja az zrobie weryfikacje 

oznacz moderatorów

wegi123PL
#7 Wielbiciel#

i czy mogę to ewentualnie jakoś  anulować 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wegi123PL Nie robiłeś przelewu 1 zł w celu weryfikacji danych osobowych? Jeśli nie, to do zakupu ratalnego nie dojdzie, a płatność ratalna anuluje się po kilku dniach.

Nie masz towaru w zakładce Kupione?

Jeśli  nie masz, to nic nie kupiłeś 🙂

oznacz moderatorów

wegi123PL
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie . Mam jeszcze jedno pytanie czy mogę  złożyć nowe zamówienie na raty i zlożyć weryfikacje i nie bać sie o to że czasem ta pierwsza platność ratalna dojdzie do końca 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, możesz złożyć nowy wniosek o raty. Jeżeli poprzedni nie został sfinalizowany przelewem 1 zł ani kodem SMS, do zakupu nie dojdzie. Jeśli chcesz się upewnić, zapytaj odpowiedni dział Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a Najszybszy jest czat.

oznacz moderatorów

wegi123PL
#7 Wielbiciel#

ostatni mail jaki dostalem to żeby dokończyć płatność nic więcej 

oznacz moderatorów