anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność w toku - pobralo pieniadze z konta

MAMY ROZWIĄZANIE!
ASSANE
#7 Wielbiciel#

Witam jak w temacie pobrało mi kase z konta za zakup, a mam status na allegro platnosc w toku. Co w takiej sytuacji ?  Pierwszy raz mam cos takiego. Kiedys tez mi sie zdarzalo ze ten system sie zawieszal, ale nie pobieralo kasy z konta, wiec anulowalem platnosc, ponowilem i bylo po problemie, a teraz mi pobralo kase z konta i ciagle wisi ten status ... 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

Wejdź tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  sprawdź status i jak masz nie opłacony to możesz go "ponów" albo czekaj bo taki przelew może iść do końca następnego dnia roboczego. Ja 2x pobierze za ten sam zakup to 1 wróci sam w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

status ktory mam to platnosc w toku i nie moge ani anulowac ani nic ... i kase pobralo .. poczekam do jutro zobaczymy co sie stanie ...

 

edit.

pojawila sie wiadomosc anuluj platnosc jak to zrobie kasa wroci i moge smialo drugi raz oplacic ? czy czekac ? bo status jest ciagle platnosc w toku

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

anuluj płatność czyli jest "zakup opłacony"!

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

to czemu jest ciagle status platnosc w toku ? nie nie ma ''zakup oplacony'', obok pisze moze potrwac kilka minut juz trwa ponad godzine ... pod statusem platnosc w toku jest anuluj platnosc i tyle ... 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To możesz śmiało anulować, środki wrócą a Ty możesz opłacić ponownie.

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

tam jak wchodze jeszcze w szczegoly zakupu to tam jest platnosc w toku, pod spodem oczekujemy na potwierdzenie platnosci, a pod tym anuluj platnosc, wiec jak rozumiem jak zrobie jak piszesz czyli klikne anuluj to zwroca pieniadze ? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście ze wrócą, w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

dobra dzieki za szybka informacje i pomoc 

 

klikam anuluj i place jeszcze raz 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

drugi raz to samo nie potwierdza mojej zaplaty to sa jakies zarty ...

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę, to może być powód!🙁

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

teraz znowu musze czekac godzine zeby anulowac xD jakis cyrk totalny haha wyczyszcze ciasteczka i sprobuje 3 raz za godzine

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść i ponów płatność jak będzie taka opcja od razu.

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

ciasteczka wyczyscilem. nie mam opcji ponow platnosc, wyskakuje mi tylko opcja anuluj platnosc i jak anuluje wtedy dopiero mam opcje ponow platnosc. platnosc probuje zrobic przez szybki przelew wchodzac bezposrednio w moj bank i platnosc przechodzi, wraca do allegro i mieli i mieli i guzik z tego... ja mam tylko nadzieje ze te pieniadze do mnie wroca .. bo potem tracic czas by to odzyskac to mi sie nie usmiecha ...

tak poza tematem jestes z obslugi allegro ?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

No @LEW433 poproszono cię o odpowiedź 

oznacz moderatorów
ASSANE
#7 Wielbiciel#

no nie wierze ... po prawie drugiej godzinie czekania przeszlo ! moze akurat trafilem na jakies prace przy payu albo allegro ... teraz tylko mam nadizeje ze pierwsza platnosc do mnie wroci. dzieki za pomoc !! temat uważam za zakonczony

oznacz moderatorów