anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność w toku, pomimo zapłaty na PayPro.

jj1967
#7 Wielbiciel#

Dokonałem zakupu towaru, przelew wyszedł z banku na Paypro, natomiast u sprzedającego na Allegro widnieje status płatność w toku, sprzedający nie może mi pomóc, co mam zrobić, nawet gdy anuluję płatność czy pieniądze  zostaną mi zwrócone.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jj1967 rozumiem, że chodzi o zamówienie nr 85e1c2d0-f264-11ed-95f1-ff0485c66e6c? Płatność faktycznie ma status "rozpoczęta", może jakiś problem z połączeniem się wydarzył i nie przeszła przez system, a masz potwierdzenie tego przelewu? 
Czy możesz podesłać go do mnie na spolecznosc@allegro.pl? Jeszcze sprawdzę z operatorem co się stało, oczywiście środki na pewno odzyskasz, nawet jeśli coś tam nie poszło to anulujemy rozpoczętą płatność, wpłata do Ciebie wróci i będziesz mógł ponownie opłacić zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jj1967
#7 Wielbiciel#

Wysłałem wczoraj na podany e-mail potwierdzenie przelewu bankowego za zamówiony towar. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Proszę o zajęcie się moją sprawą i zwrot pieniędzy. Otrzymałem natomiast odpowiedź z Przelewy24 o treści.                             

"Transakcja została przyjęta przez odbiorcę dnia 2023-05-14 16:48. ".                                                                  Więc z tego wynika że przelew doszedł do odbiorcy.

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jj1967 otrzymałam informację, że wpłata o numerze D6F-N8K-B0G została poprawnie zaksięgowana na koncie sprzedającego i otrzymał on już pieniądze.

Czy nie chodzi Ci o inny zakup? Zamówienie numer 85e1c2d0-f264-11ed-95f1-ff0485c66e6c od SMA-Martessport :

- Dziecięce buty do wody MARTES REDEO TEEN 36 (12174908192)
- Męskie buty do wody MARTES REDEO 41 (12170767082)

Jeśli masz potwierdzenie płatności za to zamówienie, prześlij je na adres społecznosc@allegro.pl, sprawdzimy to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jj1967
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to zamówienie od SMA-Marterssport, wpłata P24-D6F-N8K-B0G Allegro 2aefae27-f2
6. Skoro sprzedający otrzymał moją wpłatę to dlaczego status u sprzedającego to Płatność w toku. Pisałem do sprzedającego, odpowiedział że nie może mi pomóc. Więc coś jest tutaj nie tak, otrzymał wpłatę a je nie mam zamówionego towaru. Jeżeli nie otrzymam zwrotu pieniędzy będę zmuszony wystawić negatywną opinię. Na adres email spolecznosc@allegro.pl przesyłam jeszcze raz potwierdzenie przelewu. Proszę o rozwiązanie tej sprawy.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jj1967 jak już wskazałam wyżej, wcześniej przesłałeś potwierdzenie przelewu do innego zamówienia, stąd zamieszanie. Sprzedawca tutaj nie może nic zrobić. Już wyjaśniam Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jj1967
#7 Wielbiciel#

Ale innego zamówienia nie było, zamawiałem dwie pary butów od tego sprzedawcy, przelew P24-D6F-N8K-B0G Allegro 2aefae27-f26 na kwotę 89,99 zł. Dostałem Powiadomienie 14.05.2023 z Allegro o treści "Kupiłeś Męskie buty do wody Martes Redeo 41+1 inny produkt od SMA Martes Sport". 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie doszedł i się nie zaksięguje to wróci do Ciebie w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jj1967 chodzi o zupełnie inne zamówienie od innego sprzedawcy. Nasz doradca skontaktował się z Tobą mailowo w sprawie o numerze 33508615. Proszę, udziel mu odpowiedzi, aby wyjaśnić tę kwestię.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jj1967
#7 Wielbiciel#

Tak już wiem, mój błąd, kwoty zamówień były niemal identyczne (grosz różnicy) stąd nieporozumienie. Przepraszam.

oznacz moderatorów