anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność w toku

Client:49568495
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór. Kupiłam bluzę wszystko było ok. Niestety podczas wpłaty wyłączył mi się internet. Pieniążki z konta zostały pobrane ale płatność jest w toku. Chciałam się dowiedzieć czy sprzedający otrzyma w takim przypadku wpłatę czy pieniądze zostaną zwrócone na moje konto

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Poczekaj do jutra. Płatności sprzedającym są przekazywane do końca następnego dnia roboczego. Normalnie odbywa to się chwilę, ale nie musi tak być za każdym razem. Jeśli jutro nic się nie zmieni i płatność będzie nadal w toku, anuluj płatność i ją ponów. Pierwsza wpłata wróci do ciebie po ok. 3 dniach.,

oznacz moderatorów

Client:49568495
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc. W takim razie poczekam 🙂

oznacz moderatorów

Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Podepnę się do tematu.

Po potwierdzeniu w banku transakcji wyskoczył błąd więc powtórzyłem operacje i znów błąd. Sprawdzam w allegro płatność w toku. Pomyślałem anuluje płatność i przeprowadzę płatność jeszcze raz. Po anulowaniu zajrzałem a w banku dwie (te same) wpłaty są oczekujące. Co teraz będzie. Bo wpłata anulowana to chyba nie trafi do sprzedających. A do payu trafią 2 wpłaty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie trafią do sprzedającego to wrócą do ciebie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu kopiuje moje posty i wkleja jak własne; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/allegro-pay/wp%C5%82ata-szybki-przelew-nie-powiod%C5%82a-si%C4%99/...

Na coś takiego jest odpowiednie określenie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49568495 Cześć. Widzę, że płatność wciąż ma status "rozpoczęta" i środki nie zostały przekazane sprzedającemu. Skorzystaj z przycisku [ponów płatność] przy nieopłaconym zamówieniu w zakładce Moje zakupy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49568495
#8 Zapaleniec#

A czy pobrane wcześniej pieniądze wrócą na moje konto? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49568495 Wrócą w ciągu 3 dni roboczych. Jeśli będzie inaczej - daj proszę znać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49568495
#8 Zapaleniec#

Anulowałam zakup i zapłaciłam ponownie. Juz zakup jest opłacony. Czekam teraz na zwrot tamtych pieniążków. Mam nadzieję że zostaną zwrócone. Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

Client:49568495
#8 Zapaleniec#

Pieniążki wróciły na konto. Bardzo dziękuję za pomoc☺️

oznacz moderatorów