anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność z Getin bank

Paulina834
#8 Zapaleniec#

Witam. Od kilku lat korzystam z allegro i wszystko działało z moim bankiem. A od 24 12 2021 jest problem nie mogę zrobić przelewu za kupione rzeczy z mojego banku. Tak jakby Allegro nie współgrało z Getin bankiem...na inne konta robię normalnie przelewy ale z allegro nie da się zapłacić za nic.. dlaczego?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Paulina834 Ten bank jest dostępny i nie powinno być problemu. Wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Może jakaś przerwa techniczna, spróbuj od wyczyszczania przeglądarki, może pomoże.😍

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Paulina834 Wyczyść proszę pliki cookies i pamięć podręczną w swojej przeglądarce oraz sprawdź, czy sytuacja jest analogiczna na innych urządzeniach. Sprawdziłam to przed chwilą i Getin Bank jest dostępny do wyboru przy przelewach:Getin.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Paulina834
#8 Zapaleniec#

Wyczyscilam wszystko. Problem jest nadal. Nie napisałam że mam aplikacje w telefonie allegro i mam aplikacje z Getin banku w tel. I mam połączone konto z banku z Allegro. Restartował telefon i zainstalowałem na nowo aplikacje z banku i nic nie pomogło

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

A bezpośrednio z przeglądarki w telefonie, bez aplikacji allegro. Ja mam na liście Getin Bank.

oznacz moderatorów