anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność za zakupy z nie mojego konta bankowego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39417788
#7 Wielbiciel#

Witam kupując produkty zawszę place ze swojego konta bankowego metoda bez podawania blik a od trzech dni jak chcę zapłacić to potwierdzenie zakupu muszę robić z mamy kąta i mama płaci. Jak to zmienić 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:39417788 usuń w ustawieniach BLIK zapamiętane sklepy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:39417788
#7 Wielbiciel#

Z ustawień konta bankowego czy allegro?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/blik-payu-express/jak-zaplacic-za-przedmioty-blikiem-1Mk5XgW...

Jak usunąć BLIKA z zapamiętanych płatności na Allegro

Możesz to zrobić w swojej aplikacji bankowej poprzez usunięcie Allegro z listy zapamiętanych sklepów. Jeśli nie możesz jej znaleźć, skontaktuj się ze swoim bankiem.

Jeżeli zapamiętany BLIK nie jest połączony z Twoim rachunkiem bankowym, skontaktuj się z jego właścicielem. Tylko on będzie mógł wyłączyć powiązanie w swojej aplikacji bankowej. Każde takie powiązanie ma swój termin ważności i powinno po pewnym czasie usunąć się samoistnie.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:39417788 w konto bankowe mamy wejdź, ustawienia BLIK  i usuń z listy sklepów zapamiętanych, allegro wtedy przy kolejnej płatności będzie Twoje konto bankowe BLIK 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A ty jesteś na swoim koncie? już kiedyś płaciłeś z Mamy konta?

oznacz moderatorów
Client:39417788
#7 Wielbiciel#

Tak na swoim koncie allegro a płatności z mamy konta gdzie niegdy nie płaciła za moje zakupy 

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

To jest zapamiętywane peer przeglądarka, a nie konto. Być może twoja mama coś kiedyś zamawiała z tego komputera i dała, aby zapamiętać przeglądarkę w apce bankowej.

oznacz moderatorów