anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatności allegro a zbieranie monet

MAMY ROZWIĄZANIE!
RACE_FACTORY
#3 Debiutant#

Witam,

Zastanawiają mnie warunki zbierania monet, od dłuższego czasu wybieram oferty z monetami. I raz monety zostaną dodane do konta a czasem po prostu nie. Od czego to zależy ? płace czasem zapisaną kartą mastercard a czasem szybkim przelewem lub blikiem. 

Czy któraś z powyższych metod płatności nie jest honorowana w programie Monety ?

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

@RACE_FACTORY Z tymi monetami jest rożnie, zależy od promocji, czasem od razu masz na koncie, innym razem po pewnym okresie, także zależy czy płacisz przez apkę itd , trzeba czytać regulamin promocji.

oznacz moderatorów
RACE_FACTORY
#3 Debiutant#

Przeczytałem regulamin. Jest w nim mowa o płatności przez "allegro finanse" do którego przynajmniej dziś zalicza się tylko płatność przez raty allegro. Dziś z nich nie skorzystałem, a pomimo tego dostałem monete. Natomiast baner promujący monety nie mówi już tylko o płatnościach przez raty allegro, tylko o płatności PayU i coś tam jeszcze - mamy więc w różnych miejscach na portalu różne informacje czym płacić aby spełnić warunek (stąd ten post).

Czy ktoś od allegro mógłby jasno wypunktować metody płatności naliczające monety?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@RACE_FACTORY PayU to też Allegro Finanse

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów