anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatności - różnica między kwotą faktury a kwotą ściągniętą z karty

bekazet_gdynia
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry

Pierwszy raz zadaję pytanie na forum. Jestem w Allegro już kilka lat i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja jak opisana poniżej. Dokonałem zakupu, wykonałem płatność kartą, odebrałem towar, dostawca przysłał fakturę, towar przyszedł zgodny z zamówieniem i odpowiedniej jakości.

Bank w zestawieniu obciążeń z tytułu płatności kartą wykazuje kwotę o 12 zł większą niż ta, która jest na fakturze wystawionej przez dostawcę. Początkowo myślałem, że może to kwota za dostawę towaru, która nie została uwzględniona w fakturze od dostawcy, ale to nie to. W szczegółach zakupu mam kwotę za dostawę =0zł, ponieważ wartość faktury wyniosła więcej niż 300 zł. Mam problem, ponieważ księgowa w firmie nie chce przyjąć faktury z powodu tej różnicy. Napisałem do dostawcy z prośbą o wyjaśnienie. Dostawca twierdzi że z jego strony jest wszystko ok i pewnie ma rację. Dostawca napisał mi żebym wyjaśnił sprawę w banku (co zrobię) i żebym zwrócił się z prośbą o sprawdzenie tej transakcji bezpośrednio do Allegro. 

1. Czy ktoś z Państwa miał podobny problem?

2. Czy znacie Państwo jakiś mail do Allegro, gdzie można opisać i zgłosić tą sprawę i poprosić o jej wyjaśnienie?

Proszę o podpowiedzi - pozdrawiam serdecznie WN

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

fox_paws
#12 Orędownik#

Nie kupiłeś czegoś jednocześnie od kogoś innego na Allegro?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bekazet_gdynia skonsultuję się z działem płatności i wrócę do Ciebie z informacją, jak tylko otrzymam odpowiedź.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bekazet_gdynia dział płatności poprosił mnie o wskazanie, o jakie zamówienie chodzi. Proszę, daj znać. Będziemy dalej wyjaśniać tę sprawę.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Moim zdaniem to wygląda da na działanie banku, jakaś ukryta oplata.

oznacz moderatorów