anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka bez możliwości ślezenia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Hej 14.08 kupiłam depilator. Po zakupie wyskoczyło bez możliwości śledzenia czekam już 20 dni i obawiam się że się nie doczekam jak mogę to sprawdzić lub odzyskać pieniązki? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Od kogo zakup?

oznacz moderatorów
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Cantuan98172783

 

oznacz moderatorów
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Teraz widzę że nie ma już żadnych rzeczy wystawionych 😞 i choć wierzę w ludzi zastanawiam się czy nie zostałam oszukana nie są to duże pieniązki ale sam fakt . Na wszystkim oszczędzam i nigdy nikogo nie oszukałam 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz teraz otworzyć dyskusję żeby odzyskać śrdoki: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź a czy myślisz że paczka może jeszcze do mnie przyjść , może jeszcze poczekać cierpliwie czy raczej nie? Z góry dziękuję

 

oznacz moderatorów
pecela
#17 Koryfeusz#

Paczki zawsze mają śledzenie, jest to wymóg zarówno naszego prawa pocztowego, jak i przepisów UPU.

Bez śledzenia są tylko listy zwykłe.

oznacz moderatorów
vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Client:98969865 lepiej, żeby nic nie przyszło, wtedy allegro zwróci kasę z allegro protect. Jak coś przyjdzie to pewnie nie będzie zgodne z opisem i mogą Ci kazać zwracać do Chin..

oznacz moderatorów
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

oznacz moderatorów
Client:98969865
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie za rady , faktycznie otworzyłam dyskusje i allegro oddało mi pieniązki z allegro protect 🙂

oznacz moderatorów