anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka utknęła w magazynie UPS od 25 listopada? (Allegro One Punkt Kolporter)

MAMY ROZWIĄZANIE!
D_a_r_W
#7 Wielbiciel#

Czy możliwe opóźnienie w dostawie mojego zamówienia za pomocą Allegro One Punkt Kolporter jest spowodowane przez problemy z dostawą przesyłek przez firmę kurierską UPS od 22 listopada (wg Aktualności na Allegro). Przesyłki wysłanej do mnie przez sprzedającego 25 listopada br.

Obecnie widnieje komunikat o trasie przesyłki, że kurier odebrał od sprzedawcy przesyłkę i następnie tylko dostarczył tego samego dnia do magazynu i od tego dnia tj. 25-ego listopada, wygląda jakby zamówiona przesyłka nie wyruszyła dalej z magazynu do punktu odbioru. Brak jest również kolejnych aktualizacji statusu dostawy. Miejsce wysyłki przesyłki to najprawdopodobniej Zielonka pod Warszawą (zgodnie z adresem siedziby sprzedawcy). Dostawa do Punktu Targowa 72, Warszawa (Dworzec Wileński wejście od kas PKP poziom 0).

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Do czasu odbioru za towar, za przesyłkę odpowiada sprzedający, pisz do niego niech pyta, składa reklamację.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@D_a_r_W Cześć.Ten punkt Kolporter jest chwilowo przepełniony - ta usługa w Twojej okolicy cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Proszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości - paczka zostanie dostarczona do punktu. Przepraszam Cię za utrudnienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Zamawiaj tylko paczkomatem, przesyłka zawsze dostarczana jest w określonym przez sprzedawcę terminie. Jak paczkomat w okolicy cieszy się dużą popularnością i brakuje skrytek to dostawiają drugi. U mnie paczkomat ma już prawie 1 km długości.

oznacz moderatorów
D_a_r_W
#7 Wielbiciel#

Teraz jest okres przedświąteczny i przed-mikołajkowy, to są opóźnienia z dostawami, a do tego ten wybrany przeze mnie rodzaj dostawy, jest do końca roku testowo za darmo, stąd skorzystałem bo same zamówienie już sporo wyszło.

Generalnie najczęściej korzystałem z paczkomatów, z tym żeby się opłacała dostawa to minimum te 40-50 złotych musi być, bo płacić około 9 PLN za dostawę powiedzmy 2-ch paczek czipsów (za 2x5 zł) nie jest kompletnie opłacalne, a znowu nie zamawiam, aż tak często, żeby korzystać ze Smart'a na rok i wtedy darmowa wysyłka paczek (na regulaminowych warunkach).

oznacz moderatorów