anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka utknęła w zepsutym paczkomacie

prenston94
#7 Wielbiciel#

Cześć, Zamówione paczki utknęly zbiorczo w zepsutym paczkomacie inpostu. Inpost od piątku umywa ręce, a paczka potrzebna na dziś. W niedziele wyjeżdżam więc nawet jak przełożą paczkę nie będzie jej miał kto odebrać. Co zrobić w takiej sytuacji, bo z tego co czytam to ani nie otrzymam towaru, ani zwrotu od nadawcy za nieodebrana przesyłkę.. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz odstąpić od umowy zakupu jak zakup od firmy. Możesz przekazać komuś odbiór.

oznacz moderatorów

prenston94
#7 Wielbiciel#

Wystarczy zwrot przez allegro (nieodebrana paczka) czy należy wysłać email z odstąpieniem do nadawcy? Niestety nie mam komu przekazać odbioru o ile uda się to załatwić z inpost. Oryginalny termin odbioru kończy się jutro o 10..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@prenston94 Jak od firmy to możesz kliknąć zwrot, prywatny pozostaje odebrać.

oznacz moderatorów

prenston94
#7 Wielbiciel#

Tak jak wspomniałam wyżej, gdybym mogła odebrać z takim opóźnieniem nie byłoby problemu. Dziękuję, za odpowiedź mam nadzieje, ze jest zgodna że stanem faktycznym polityki allegro.

oznacz moderatorów

drekenzes
#17 Koryfeusz#

@prenston94  napisał(a):

Tak jak wspomniałam wyżej, gdybym mogła odebrać z takim opóźnieniem nie byłoby problemu. Dziękuję, za odpowiedź mam nadzieje, ze jest zgodna że stanem faktycznym polityki allegro.


@prenston94 lew to bezużyteczny forumowy prowokator, który ma na celu dokuczanie sprzedawcom i wpuszczanie kupujących w maliny.

1. W niedziele Inpost nie odbiera paczek, więc i tak poczeka do poniedziałku.

2. Podaj który to paczkomat i numer paczki, to wezwiemy na pomoc Inpost, co "pomocny kitek" powinien zrobić wcześniej.

_________________________________________________________________
Przed upadkiem idzie pycha; a przed ruiną wyniosłość ducha.
oznacz moderatorów