anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka widnieje jako odebrana, ale nie widziałem jej na oczy

Las_Ca
#7 Wielbiciel#

Tknęło mnie, że przesyłka powinna była przyjść wczoraj kurierem DPD. Sprawdziłem status - widnieje jako doręczona wczoraj o 18:28 i podpisano T..H (nie moje inicjały).

Co w takiej sytuacji? Czy reklamować bezpośrednio w DPD czy pisać do sprzedawcy i niech on jako nadawca reklamuje?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#

Podrobienie podpisu to już podlega pod paragraf .Możesz sam składać lub zgłosić sprzedawcy albo dać pełnomocnictwo allegro jeśli wysyłka była przez allegro kurier DPD.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Las_Ca a masz w mailu telefon do kurier jak nie to na infolinii DPD można do uzyskać od automatu podając nr paczki, zadzwoń może odbił doręczenie a paczkę wozi co by statystyki grały, reklamację może złożyć tylko sprzedawca - nadawca do niego też napisz niech interweniuje 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Las_Ca
#7 Wielbiciel#

Niestety kurier ma już wyłączony telefon. Co zresztą ciekawe, skoro paczkę niby przekazał wczoraj o 18:28.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Dziwne. A szczególnie te inicjały. Tyle paczek mi przywozili i nigdy nie kazali się podpisywać.... Baaa jeden oszołom notorycznie zostawiał mi paczki w progu, a o ich odebraniu dowiadywałam się z maila, bo nawet dzwonka nie chciało mu się wcisnąć. Dopiero jak mu zwróciłam uwagę to dzwoni do drzwi... Coś mi tu całkiem nie gra, chyba ze gdzie indziej ludzie się podpisują...

oznacz moderatorów

Las_Ca
#7 Wielbiciel#

Może jedną na 50 paczek każą mi kurierzy podpisywać. Ale czasami pytają o nazwisko i wpisują do apki, przez co na śledzeniu widziałem swoje "inicjały".

oznacz moderatorów

Las_Ca
#7 Wielbiciel#

Dla potomnych: paczka się znalazła.

Okazało się, że kurier masowo oznaczył wszystkie paczki z danego dnia jako doręczone. Nie wiem, czy z powodu błędu, czy specjalnie. Inny kurier dostarczał później te paczki wieczorem w kolejnych dniach.

oznacz moderatorów