anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka wraca do sprzedajacego,nie zdazylam odebrac z poczty

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ikaeldomini W takim wypadku nie ma możliwości przekierowania przesyłki ponownie do Ciebie. Skontaktuj się ze sprzedawcą i poproś o ponowną wysyłkę na swój koszt. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

No,to zaplacilam za wysylke ponowna. Nie tylko za antydepresanty place ale za ociaganie sie w depresji place dodatkowo...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ikaeldomini Bardzo dobrze, że uznajesz własną winę i pokryłaś koszt ponownej wysyłki > nie dając się podpuścić "sawannowej faunie" do obciążania sprzedawcy

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Jako chrzescijanka mam swiadomosc tego,ze moim Sedzia jest Pan i On widzi. Ale nie chodzi o lęk tylko o uczciwosc wobec blizniego. I odwage cywilna tez. Poza tym tak zostalam wychowana- by byc uczciwa 🙂

Ja zawinilam-ja ponosze konsekwencje. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak od firmy to możesz odstąpić od umowy zakupu, a jak ze Smartem to zwrot jest darmowy. Kupisz ponownie i nie poniesiesz kosztów ponownej wysyłki.

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Juz sprzedajacy podal mi koszt ponownej wysyłki i uiscilam. Gapowe drozeje,choc w moim przypadku to depresyjne,nie gapowe. Do tej pory na ooczcie paczka mogla czekac do 2 tyg.chyba,a ze to poctex,to tylko tydzien wliczajac tez dni wolne raczej. Ale w punkcie partnerskim pocztexu czeka juz dluzej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

👍

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433  ogarnij się, nie wprowadzaj w błąd 🙂

Jak od firmy to możesz odstąpić od umowy zakupu

Po nie odebraniu paczki to jest nie wywiązanie się z umowy, i nie da się prawnie odstąpić !!!!

a jak ze Smartem to zwrot jest darmowy

Tak darmowy o ile odbierze i odeśle generując etykietę lub kod !!!!

Tu mamy paczkę pocztową i ona wraca odpłatnie w smarcie, więc lepiej pogadać ze sprzedawcą, poprosił na ponowną wysyłkę i wyszło taniej niż walka do czego namawiasz w każdym poście, bo jak by mi klient zaczął walczyć, zapłacił by za powrót, ponowną wysyłkę i magazynowanie, a tak autorka opłacił tylko ponowną wysyłkę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nieprawda, kupujący może w każdym momencie odstąpić od umowy zakupu, sam nie wprowadzaj w błąd.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@LEW433 każdy dobrze wie, że konsument może odstąpić od umowy, ale za powrót nieodebranej paczki też może zapłacić, jeśli zarządza tego sprzedawca 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Od zażądania zaplata zależy? bo sprzedający będzie miał kaprys?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Na szczęście kupująca nie dala Ci się podpuścić > zacznij myśleć zanim coś napiszesz > ciągle powtarzasz te same kocopoły

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podpuścić, najeżdżacie na kupujących, jak "mafia" się zachowuje, ciekawe komu będziecie niedługo sprzedawali wielu z was zacznie w końcu pracować. A tak przeczytać co kupująca napisała to za trudne ?😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 No tak, Ty dalej niewiele rozumiesz > może napisać w swahili?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ależ dokładnie tak, tylko tyle, że jak będzie miał kaprys to może wspaniałomyślnie odstąpić od żądania opłaty za zwrot, którą to opłatą został przez przewoźnika obciążony, a w tym przypadku tak jest, bo poczta Polska nakłada opłaty za zwrot nieodebranej paczki, niezależnie od tego czy jest ona w Smart czy nie jest. 

Siedzisz na tym forum już tyle lat i takich podstawi nie ogarnissz? 

oznacz moderatorów