anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zatrzymana na sortowni, co zrobic?

SuperPrzedmiotPL
#7 Wielbiciel#

 Cześć! Kilka dni temu wysłałem do klienta paczkę, była to część silnikowa. Wczoraj dostałem e-mail ze paczka została zatrzymana na sortowni z powodu nieregulaminowej zawartości gdyż pojawił się skądś olej. Kontaktowałem się z kupującym i odmówił odbioru z sortowni. Czy w takim przypadku jestem zobowiązany zwrócić mu pieniądze? Niestety przedmiotu nie będę w stanie już odzyskać...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Skill_Player
#14 Krzewiciel#

Jeżeli bym zamówił potrzebną część to i z sortowni bym odebrał, aczklowiek popełniłeś błąd źle zabezpieczając paczkę i teraz powinieneś zwrócić klientowi kasę.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedałeś jako firma to musisz oddać kasę

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SuperPrzedmiotPL kasę musisz oddać , paczkę odzyskasz ....ale musisz się liczyć ze srogą karą za niedozwoloną zawartość .

oznacz moderatorów

SuperPrzedmiotPL
#7 Wielbiciel#

Póki co żadnej informacji o jakichś zapłatach za to nie dostałem. Mam nadzieję że tak zostanie.. dzięki wielkie za pomoc 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@SuperPrzedmiotPL Póki co ..... zwykle nie zapominają 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SuperPrzedmiotPL Kupujący nie chciał odebrać a wydali by mu ją? a czy nie poniósł by jakiś dodatkowych opląt kosztów, to słabo się dogadałeś z nim. Kasę musisz zwrócić kupującemu a tu jeszcze kara!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 kupujący słusznie postąpił  ,odbierając bez zastrzeżeń wziąłby na siebie odpowiedzialmość , a być może inne paczki ucierpiały na skutek zaniedbania autora wątku , ktoś musi za to zapłacić .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Pewnie olej się wylał i taśma sortera cała zapaćkana i była przymusowa przerwa na czyszczenie .Znam ten klimat z opowieści żony co pracowała na taśmie . Komuś będą chcieli naliczyć koszty swoich strat a że płyny tego typu są do wysyłek regulaminowo zabronione to pewnie beknie nadawca.

oznacz moderatorów

SuperPrzedmiotPL
#7 Wielbiciel#

Na szczęście pomyślałem że może nastąpić taka sytuacja, zabezpieczyłem duża ilością folii stretch. Na 100% olej nie wydostał się na taśmę, sądzę to po zdjęciach które dostałem. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to zapytaj przewoznika skad olej.

oznacz moderatorów