anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomaty InPost dlaczego nie można ustawić domyślnego paczkomatu odbioru?

Art-Efekt
#1 Nowicjusz#

Dlaczego w Allegro nie można ustawić domyślnego punktu odbioru przesyłek?

Za każdym razem muszę się męczyć ze zmianą punktu, a ten sugerowany przez Allegro zawsze jest najgorszą z możliwych propozycji. Przy próbie zmiany paczkomatu, Allegro nie wyświetla na mapie innych paczkomatów tylko ten najbardziej debilny punkt z najgorszym dojazdem i kiepskim parkingiem oraz kilka jemu najbliższych, które są w jeszcze bardziej zadupiastych miejscach.

Zakupu dokonuję w kilka sekund, a później muszę się **piiip**.....ć przez 20-30 min, żeby to gów.... zmienić.

Dlaczego nikt nie chce pomyśleć i ułatwić życie ludziom?

Zbieracie od cholery różnych danych, aby wciskać te swoje upierdliwe reklamy, a nie potraficie napisać prostego skryptu, który zapamiętywałby preferencje użytkownika czy to w formie wyboru domyślnego czy też zapamiętania z których najczęściej dany użytkownik korzysta.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Gothic-star
#9 Pomysłodawca#

Ustawienia przeglądarki lub lokalizacja ? U mnie na Edge są zapamiętane wszystkie najblizsze punkty odbioru, a nawet takie w których nigdy nic nie odbierałem i nie wpisywałem ich adresów.Co więcej , wyczyściłem na próbe ciasteczka i nic , adresy są dalej.                                          W ostateczności przy zmianie paczkomatu w miejscu na wpisanie adresu wystarczy wpisać kod maszyny i szuka sie samo.                                     

oznacz moderatorów