anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot przez Allegro finanse

MAMY ROZWIĄZANIE!
bronka_17
#7 Wielbiciel#

Cześć. Zwróciłam towar zakupiony na allegro. Czekałam na zwrot kasy , aż sprzedający napisał ,ze zrobił przelew przez Allegro finanse dnia 16.06 . I tak sobie czekam do dnia dzisiejszego, bo żadne środki nie wpłynęły na konto. Tak jakby się rozpłynęły gdzieś. Allegro mi nie odpisuje na pytanie co z moimi pieniędzmi :((  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@bronka_17 a był mail od allegro że zwrot w drodze tam są instrukcje gdzie trafi kasa ? jaką metodą płacone za zakup ?

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
bronka_17
#7 Wielbiciel#

Żadnego maila nie dostałam od allegro o zwrocie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@bronka_17 Jeżeli nie było maila od Allegro, sprzedawca wpłaty nie zwrócił. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa zgłoś w nim problem, wtedy szybko zwróci.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bronka_17 sprawdź spam, może skasowany przez przypadek ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bronka_17
#7 Wielbiciel#

To jest z sprawdzałam i nie ma nic niestety

oznacz moderatorów
bronka_17
#7 Wielbiciel#

Płaciłam blikiem

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bronka_17, mogę potwierdzić, że Sprzedający dokonał zwrotu w wysokości 199 zł 16 czerwca. Proszę Cię o chwilę cierpliwości - zweryfikuję tę sprawę. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
bronka_17
#7 Wielbiciel#

Czekam 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bronka_17, nie zapłaciłaś za zamówienie BLIK-iem, tylko szybkim przelewem. 🙂 Zwrot trafił na to samo konto, z którego zapłaciłaś. Spróbuj go odszukać po tytule przelewu: 

Przelewy24: zwrot p24-W71-B62-Y93 46772907. 

W razie czego, na mejla wysłaliśmy Ci potwierdzenie przelewu. Będziesz tam miała numer konta, na który przelano środki. Jeśli mimo to nie znajdziesz zwrotu na koncie, rekomenduję skontaktowanie się z bankiem i pokazanie tego potwierdzenia. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
bronka_17
#7 Wielbiciel#

Już wszystko jest jak należy:) sprawa zamknięta

oznacz moderatorów