anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Payback - punkty za zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rafal2223_2007
#8 Zapaleniec#

A wiec witam jak zrobić żeby punkty szły zakupów na allegro czy to zawsze muszę wejść na apke paybacku i tam przez alegro czy moge dopisać kartę gdzieś do alegro numer i jak bym kupował to by punkty mi szły ??

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

Nie da sie, musisz przez apkę 😞 kiedyś była taka opcja dzis tylko przez payback

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Allegro nie wspiera już Paybacka. To jakieś stare info masz 🙂

Ale skoro na wiecu tak powiedzieli, to spoko. My wiecem nie jesteśmy 😛

oznacz moderatorów
Rafal2223_2007
#8 Zapaleniec#

jak nie jak sie da przez strone paybecka kupowac na alegro

oznacz moderatorów
Rafal2223_2007
#8 Zapaleniec#

a czy punkty wpadaja to nie wiem jeszcze

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Za każde wydane 5 złotych otrzymasz 1 punkt Payback. Punkty otrzymasz w ciągu 30 dni od zakupów.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Rafal2223_2007
#8 Zapaleniec#

spoko to też przeczytałem ok dzieki

oznacz moderatorów
Rafal2223_2007
#8 Zapaleniec#

spoko to też przeczytałem ok dzięki

oznacz moderatorów
zmichal3
#8 Zapaleniec#

Niestety ale Payback na allegro to jedna wielka ściema. Standardem jest nienaliczanie punktów za zakupy za większą kwotę 500-100zł. Wiele osób to potwierdza i tutaj na forum allegro i na innych forach w necie. Ja już 3-ci raz miałem taką sytuację, kiedy punktów mi nie przyznano, a zawsze był to zakup na kwotę powyżej 1000zł. Składanie reklamacji nic nie daje bo oni po 2 miesiącach zaczynają wymyślać takie oto historie:

Z przykrością informuję, że zgłoszenie reklamacyjne o numerze 286931764 zostało rozpatrzone negatywnie przez naszego partnera.

Źródło dokonania transakcji było inne niż PAYBACK. Samo przekierowanie ze strony PAYBACK.pl do Allegro.pl nie jest wystarczające do zdobycia punktów. 

Przed zakupem dokonał Pan przekierowania ze strony PAYBACK, ale intencja dokonania zakupu została podjęta wcześniej. W ciągu ok. 24 godzin przed dokonaniem danego zakupu, serwis Allegro.pl analizuje zachowania swojego użytkownika i na tej podstawie przesyła informacje o przyznaniu punktów.

Zgodnie z informacją otrzymaną od Allegro.pl w Pana przypadku przyczyną braku zaliczenia zakupu na rzecz PAYBACK było:
-> google – kliknięcie w reklamę zakupionego produktu lub podobnego przedmiotu umieszczonego w tej samej kategorii, wskutek czego następuje przekierowanie do serwisu Allegro i rozpoznanie użytkownika. Przekierowanie z reklamy do serwisu Allegro zostało dokonane na koncie przed dokonaniem zakupu i poprzedzało przekierowanie do Allegro z serwisu PAYBACK.
oznacz moderatorów