anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

PAYBACK -Zbieranie Punktów

Client:81785465
#1 Nowicjusz#

Witam

Bardzo proszę o pomoc. Zamówiłam na Allegro bardzo dużo rzeczy i wiem, że Allegro posiada PAYBACK, gdzie można dostawać punkty poprzez zamówienie towaru,ale niestety nigdzie nie jest to uwidocznione.Gdzie trzeba wejść,żeby dostać punkty za zamówiny towar???Każdy sprzedający na Allegro informuje mnie, abym skontaktowała się z Allegro,ale jak jeśli nie ma ani nr telefonu, ani żadnego maila!!!????Paroszę o pomoc  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:81785465 Tutaj masz chyba wszystko opisane https://www.payback.pl/jak-to-dziala/allegro
Kiedyś w ustawieniach konta allegro podawało się nr karty payback i nie było problemu z naliczaniem punktów, dziś trzeba uważać na zyliard rzeczy, żeby coś nie poszło nie tak.
Poza tym nt. paybacka pisałem już też tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/punkty-payback/m-p/61425/highlight/true#M...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:81785465 musisz robić zakupu po przejściu ze strony PAYBACK

To bardzo ważne, żeby zakupy zaczynać na naszej stronie lub w naszej aplikacji i przejść z niej do Allegro.pl.

Jeśli wejdziesz do Allegro bezpośrednio, z pominięciem PAYBACK, nie będziemy mogli naliczyć Ci punktów.

Aby mieć pewność, że punkty PAYBACK za zakupy na Allegro zostaną CI naliczone, przez 24h przed dokonaniem zakupu nie korzystajz porównywarek cenowych, stron z kodami rabatowymi, ani nie klikaj w reklamy Allegro wyswietlane poza PAYBACK

Punkty PAYBACK nie są przyznawane za zakup produktów w licytacji oraz za produkty w kategoriach:Antyki i Sztuka, Erotyka, Inne pojazdy i łodzie, Kolekcje, Leki bez receptry i dermokosmetyki, Maszyny, Militaria, Motocykle i Quady, Naczepy, NIeruchomości, Przyczepy, Rękodzieło, Samochody, Suplementy diety i odżywki, Usługi, Wakacje.

Tu masz więcej https://www.payback.pl/jak-to-dziala/allegro

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nygusik
#1 Nowicjusz#

Wyglada na to ze ten program Payback to jest oszustwo! Ciekawe ze przy malych zamowieniach jakos udaje mi sie wszystko dobrze robic i punkty nalicza, jak mam duze zamowienie to nagle sie okazuje ze jest problem z naliczeniem punktow! Payback odpowiada ze zamowienie zarejestrowali z innego kanalu sprzedazowego niz payback. Poprosilam zeby to udowodnili, poniewaz ja wiem ze weszlam przez payback, na co odpowiedz - odmowa z powodu "innych intencji zakupowych niz PAYBACK!!" hahaha to dopiero masakra.....

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@nygusik Program payback jest przede wszystkim nieopłacalny, bo w punktach wraca zaledwie 0,2% wydanej kwoty (to już cashabacki potrafią być nawet 10-krotnie większe).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów