anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pieniądze wróciły na konto, a system żąda wpłaty.

jarl74
#7 Wielbiciel#

Kupiłem akumulatory przez Allegro Pay. Zapłaciła inna osoba, której podałem prawidłowe dane do przelewu. Otóż pieniądze zostały zwrócone na jego konto, a system chce bym zapłacił to poprzez konto Allegro. Czy to normalne?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

A gdzie są akumulatory? Masz je? To teraz spłać swój zakup z Allegro Pay. Spłać sam, a nie przez inną osobę.

oznacz moderatorów

jarl74
#7 Wielbiciel#

Akumulatory mam. Ale to trochę dziwne...płatność przez link z konta Allegro to jedyna możliwość opłacenia takiego zakupu?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jarl74 nietety tak , allegro swoim działaniem doprowadziło do uniemożliwienia finalizacji transakcji / zapłaty / poza AF . Jeśli zakup już masz to skontaktuj się ze sprzedawcą ustalicie formę zapłaty .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jarl74 Jeśli to był przelew przez AF tak , to normale , czasem system nie może przełknąć i środki wracają do źródla ich nadania . Tak się dzieje jak system uzna transakcję za niebezpieczną . 

Jeśli robiłeś przelew na konto sprzedawcy to pewnie zwrócił środki z braku możliwości wygenerowania etykiety do wysyłki . 

Trochę to skoplikowane , ale niestety tak działa .

oznacz moderatorów

jarl74
#7 Wielbiciel#

Numer rachunku wziąłem z umowy z AF, którą standardowo dostaje się przy zakupie. Tytuł wpłaty też był ściśle określony. Dziwne to.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jarl74 Zakupy musisz spłacić, przechodząc przez panel Allegro Pay, korzystając z opcji BLIK, karta płatnicza lub szybki przelew. Tu znajdziesz instrukcję.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów