anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co jest regulamin skoro nic nie wnosi w niektórych przypadkach

-WLOCLAWEK-
#7 Wielbiciel#
  • Zastanawiam się nad regulaminem . I jego konsekwencjami .

Któryś raz odsyłam towar . Sprzedający ma 14 dni na zwrot gotówki . Termin mija brak zwrotu. Sprzedawca złamł regulamin .. i ... No właśnie i co ? Nic się nie dzieje nie ma żadnych sankcji. Drugi przypadek zakładam dyskusje sprzedawca ma 24 h na ustosunkowanie się bo inaczej łamie regulamin. Po 24 h włącza się allegro i każe odpisać sprzedawcy bo zlalam regulamin nie odpisał w przeciągu 24h... i... I do tego momentu regulamin złamany aleni tak nie ma konsekwencji .. to po co to skoro mozna łamać regulamin i nic się nie dzieje poza upomnieniem ....

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#19 Nestor#

A bo regulamin jest elastyczny jak gumka od majtek 🙂 ha ha. Sam się ubawiłem, wiem, słabe!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@-WLOCLAWEK- Możesz go oskarżyć ale jak to zakup na zwykłym to możesz wystawić odpowiedni komentarz sprzedającemu.

oznacz moderatorów

-WLOCLAWEK-
#7 Wielbiciel#

Prywatnie to wiem że mogę ....publikacja jednak posta odnosi się do wewnętrznego regulaminu i braku zasad za jego łamanie ... W opisanych przypadkach łamanie regulaminu nie niesie żadnych konsekwencji...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@-WLOCLAWEK- w obydwóch opsanych przez Ciebie przypadkach sprzedawca dostaje po kieszeni bo spada mu jakość i dalej idąc pozycjonowanie i sprzedaż  ,a jeśli nie są to odosobnione przypadki może skończyć się nawet ograniczeniem funkcjonalności konta .

oznacz moderatorów