anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić sposób zwrotu towaru?

maze179
#7 Wielbiciel#

Witam. Chcąc zwróci towar wybrałem paczkomat jako sposób odsyłki. Okazało się jednak, że paczka jest minimalnie za duża i się nie mieści w największej komórce. Muszę odesłać paczkę inaczej, a nigdzie nie widzę opcji zmiany sposobu zwrotu. Jak teraz zwrócić paczkę tak by nie było problemu? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Zawołamy, zwykle pomagają w podobnych sprawach:)

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@maze179 Którego zamówienia dotyczy ten problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

maze179
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@maze179 to w jaki sposób to sprzedawca przysłał?

oznacz moderatorów

maze179
#7 Wielbiciel#

Wybrałem opcję kurierem. Przy opcjach zwrotu była opcja odsyłki paczkomatem. Mój błąd, że nie zmierzyłem paczki, nie wydawała się taka duża.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maze179 poczekaj proszę, dowiem się czy możemy wygenerować dla Ciebie etykietę zwrotną i zwrócić wpłatę. Poczekaj na wiadomość e-mail w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maze179
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem zwrot pieniędzy za wysyłkę zwrotną InPost jednak nadal nie moge wybrać innej formy zwrotu. Opcja zwrotu jest wyszarzona z napisem "Zwróciłeś wszystkie przedmioty z tego zamówienia."

@la_nika @nat_not 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maze179 rozumiem, że w zakładce Moje zakupy, w szczegółach zwrotu nie ma etykiety do pobrania? 
Poprosiłam już o kontakt z Tobą w wiadomości e-mail (nr 35423533), ponieważ widzę, że została wygenerowana. Bardzo proszę sprawdź wiadomość od nas 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów