anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po co zmiana z obserwowane na ulubione ?

jsvideo
#10 Popularyzator#

Czy Allegro zaczyna dodawać jak F*****k punkty za polubienia ? Jeśli chcę coś kupić, to obserwuję aukcję, a nie ją polubiam, zatem nie rozumiem po co taka zmiana.

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@jsvideo sprzedający nie otrzymują żadnych punktów za dodanie oferty do "ulubionych". Wprowadziliśmy tę zmianę, by opcja była jeszcze bardziej intuicyjna dla kupujących. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

To ustawienie w ogóle nie jest intuicyjne, a wręcz wprowadza w błąd. Allegro i wystawione aukcje to nie miejsce by coś polubić, tylko obserwować do momentu decyzji kupna.

oznacz moderatorów

edmin71
#8 Zapaleniec#

Dla mnie też nie jest intuicyjne. Jakieś ikonki bez opisu. To nie portal społecznościowy. Jak zaznaczyłem przedmiot jako obserwowany to nie znaczy że go lubię. Oznaczam go tylko  do czasu podjęcia decyzji kupna lub nie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zostało coś narzucone i nie wiadomo po i komu ma służyć, dla mnie następne niepotrzebne gó.... Wszyscy tu piszą o zmianach które by ulepszyły zakupy i sprzedaż ale Allegro jest ślepe i głuche, a niby są dla klientów.😛

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nasze Moderatorki pownny mieć przy wypowiedziach takie serduszka ❤️zamiast łapek 😁

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@w_kiwi żebym dobrze zrozumiał : jeśli jedziesz nad rzekę i chcesz zobaczyć ptaki to ich nie obserwujesz tylko polubiasz / ulubiasz ????🤔🙄

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Teraz to dopiero jest "intuicyjne i ułatwione", Gdy przeglądam pozostałe propozycje konkretnego produktu, to dodaję wybrane do obserwowanych, ale potem w "Moich zakupach" obserwowanych nie znajdę, tylko ulubione. Obserwuje się oczami to po co piktogram serca ? Powinno być oko.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Ale mnie rozbawiłaś, pogratuluj temu kto to wymyślił. mam nadzieję że dostał awans.🤣

oznacz moderatorów

eleses
#1 Nowicjusz#

No teraz „ulubione” stracilo zupelnie funkcjonalnosc. Usunac za pomoca „swipe left” sie nie da… wk…wia za kazdym razem 😕

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jsvideo Bo ktoś wziął kasę za dokonanie "istotnego" usprawnienia > przecież programiści muszą się czymś wykazać > za pół roku ktoś weźmie za zmianę z "ulubione" na "faworyzowane" > i tak się będzie kręcić.

I ujrzał Pan pracę naszą……
I uradował się……
A potem zapytał o zarobki nasze……
I usiadł…… I zapłakał……

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Zatem czekamy na "faworyzowane" bo "obserwowane" jak widać komuś bardzo przeszkadzało choć jest najbardziej logiczne.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@jsvideo A widziałeś kiedyś jakąkolwiek logikę w "usprawnieniach" "zaprogramowanych" przez programistów Allegro?

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Przecież w większości przypadków programiści wprowadzają głupie i niepotrzebne zmiany które są nikomu niepotrzebne, programiści zamiast ulepszać portal to go pogarszają 

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Programiści muszą za coś kasę brać, ale tym razem to mocno namieszali. W jednym miejscu są aukcje obserwowane w innym ulubione.

oznacz moderatorów

smowzy
#7 Wielbiciel#

A ja głupi próbuję znaleźć opcję dodania wyszukiwania do obserwowanych a tu nagle jakieś polubienia 🙃

smowzy_0-1684434005477.png

Zmiana bez sensu.

oznacz moderatorów

eleses
#1 Nowicjusz#

No teraz „ulubione” stracilo zupelnie funkcjonalnosc. Udinac za pomoca „swipe left” sie nie da… wk…wia za kazdym razem 😕

oznacz moderatorów