anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po jakim czasie mozna wyplacic srodki z allegro

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

Czesc mam taki problem, mianowicie zostalam oszukana na zakup sprzetu na allegro na opcji kup teraz. Zaplacilam kartą za transakcję a sprzdajacy mial wyslac mi przedmiot. Raz odpisal na wiadomość ze wysyłkę zleci wieczorem bo jest w pracy.. Oczywiście nie wysłał a rano juz moj numer telefonu byl zablokowany bo nie moglam sie do niego dodzwonić.. Jego konto było juz rano zastrzeżone zanim zglosilam dyskujse.. 

Ciekawi mnie czy on od razu wypłacił sobie te pieniądze, ktore do niego poszly ode mnie przez allegro? 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wisienka_4321 Otwórz dyskusję, > po 14 dniach bez odzewu zaznaczasz jako nierozwiązaną > wtedy dostajesz możliwość złożenia wniosku do AP > czekasz na decyzję

oznacz moderatorów

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

Otworzylam dyskusję, ale bardzo ciekawi mnie czy allegro jest na tyle kumate, ze zastrzegło mu konto i nie wypłacił tych pieniędzy czy on mogl zrobić to od razu jak te pieniadze pojawiły sie na allegro finanse tam. Użytkownik mial jedna aukcje za 4k  konto na allegro od mniej niz miesiaca. 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

jak miał aktywne wypłaty to mógł od razu wypłacić

oznacz moderatorów

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

Rano mial juz konto zawieszone zanim ja otworzylam dyskusję ehh. No nic bede jutro dalej pisac w dyskusji moze czegos się dowiem.. Macie jakieś doświadczenia z AP - czy zwrot pieniędzy jesy w tym przypadku mozliwy? 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Wisienka_4321 Jak zlecił automatyczne wypłaty to AF wypłaciło mu w nocy > następnego dnia miał kasę na koncie.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Wisienka_4321   To nie jest ważne czy wypłacił sobie pieniądze czy nie, bo nawet jeśli sobie wypłacił  to i tak dopadnie go windykacja i czy prędzej czy później to te pieniądze odda.

Ale ciebie to już nie dotyczy, ty zakładasz dyskusję i jeśli on nie  wyśle przedmiotu to tobie pieniądze wypłaci Allegro Protect i dalej to już jest problem Allegro a nie twój.

Natomiast jest bardzo możliwe że pieniądze pobrał bo na jego koncie Allegro pieniądze pojawiają się natychmiast po wpłacie, ale przelew na osobiste konto jest możliwy dopiero  z kolejną sesją KIR, najczęściej następnego dnia.

oznacz moderatorów

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

A jesli ma juz konto zablokowane to moze normalnie wypłacać pieniądze? Uspokoilisice mnie trochę bo od dawna nie kupiłam nic od osoby fizycznej na allegro.pl i to był ewidentnie ostatni raz.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Wisienka_4321   Nie, z zablokowanego konta nic nie wypłaci.

Allegro Protect to niestety trochę trwa, najpierw dyskusja, potem wniosek....  minimum  14 dni

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@br. "to i tak dopadnie go windykacja i czy prędzej czy później to te pieniądze odda" - jasne xD 

@Wisienka_4321 w sytuacji którą opisałaś nie powinnaś mieć problemy z otrzymaniem zwrotu z AP.

oznacz moderatorów

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

A czy allegro moze np udostępnić taka informacje czy wyplacil pieniadze? 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale do czego Ci ta informacja? Uwiesiłaś sie tego wypłacania. Wypłacił czy nie, Allegro po swojemu się tym zajmie

oznacz moderatorów

Wisienka_4321
#7 Wielbiciel#

Masz rację 🙂 

oznacz moderatorów