anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po spłaceniu rat, 2 razy dostałam odmowę na następne, dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
rudaxka99
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Jakiś czas temu robiłam zakupy na raty 0% na kwotę około 1600 złotych na bodajże 6 rat w Alior Bank. Wszystko zostało spłacone w porę i raty zostały zakończone. Teraz chciałam wziąć raty w tym samym banku na 5 rat na kwotę około 700 złotych. 2 razy dostałam odmowę bez możliwości ponownego rozpatrzenia. O co może chodzić? Pozdrawiam. 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ZibiK30
#18 Luminarz#

wystarczy że 1 raz spóźnisz się z wpłatą i możesz mieć potem takie problemy,

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@rudaxka99 Może chodzić o to, że raty płaciłaś z opóźnieniem, albo o to, że w tym przypadku nie ma możliwości wziąć towar akurat na 5 rat. Wypełnij wniosek o raty Od.nowa, albo po raz trzeci o raty PayU, ale zmień bank.

oznacz moderatorów
rudaxka99
#7 Wielbiciel#

Właśnie raty spłacałam w terminie, nawet nieraz wcześniej. Znowu z mBankiem miałam problemy, bo placówkę banku mam daleko od miejsca zamieszkania, a wzięcie na raty wymagało potwierdzenia osobistego w banku. Z Aliorem nie było tego problemu. Czym się różnią raty Od.nowa od tych zwykłych? 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@rudaxka99 Zasadniczo różnią się tym, że w ratach Od.nowa po otrzymaniu i spłaceniu pożyczki, pieniądze wracają na Twój limit odnawialny. Są więc do wykorzystania do kolejnych zakupów ratalnych bez potrzeby ponownego wypełnienia wniosku. Utrzymanie tego limitu nic nie kosztuje.

oznacz moderatorów