anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Po wystawieniu oceny sprzedającemu nie można wystawić oceny produktu

barakon
#9 Pomysłodawca#

witam, 

zakupiłam produkty u jednego sprzedawcy (nie po raz pierwszy ), po dodaniu opinii sprzedającego nie pojawia się opcja oceń produkt. 
Dotyczczas miałam taka opcję jeszcze długo a teraz brak.

Czy zaszły jakieś zmiany i już nie ma takiej możliwości?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barakon a tutaj zobacz

opinie produktowe 

oznacz moderatorów

barakon
#9 Pomysłodawca#

Pojawiają się tylko stare zakupy których nie chce oceniać bo były anulowane lub nie dotarły do mnie. 
chodzi o nowe np z 24/10. Ocena sprzedającego tak a ocena produktu już nie pojawia się nawet w zakładce „do oceny”

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barakon podaj numery zamówień lub ofert to moderatorzy sprawdzą co jest nie tak

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

 

oznacz moderatorów

barakon
#9 Pomysłodawca#

Np nr zamówienia 49fceaf1-53c8-11ed-9dcd-5993cd6b9b11

Kolejna 26b9ac52-372a-11ed-a91f-71959712421d

a jest ich więcej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest to kolejny zakup tego samego produktu albo nie nowy to nie wystawisz oceny produktu.

  • jeśli już raz usunęliśmy Twoją opinią na temat tego produktu, zakupionego w danej ofercie
  • jeśli zakupiony produkt miał w ofercie zaznaczony stan inny niż Nowy
  • oferta nie była powiązana z naszym Katalogiem produktów, a dodatkowo jest już zakończona.
oznacz moderatorów

barakon
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, nie mogłam nigdzie znaleźć tych informacji.
Jeszcze mi brakuje tylko informacji ile mam czasu na wystawienie opinii o produkcie bo na wystawienie opinii o sprzedającym mam 90 dni a o o produkcie nie ma ani słowa 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@barakon  możesz to zrobić maksymalnie do 12 miesięcy od zakupu. Taką informację znajdziesz tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LAMPY_BIZ
#1 Nowicjusz#

Mamy pytanie apropo oceny produkty - stan nowy powiązany z katalogiem , sprzedałem 4szt-oferty potwierdzone  że odebrały towat -oferta chwilo się  zamknęła (czekamy na towar aby wznowić ofertę) -to klient nie może ocenić produkt? (klienci informują że mogą tylko ocenić sprzedającego)

oznacz moderatorów