anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrało pieniądze, a nie ma transakcji

XeedPL
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, wczoraj kupiłam produkt, dziś pobrało pieniądze, a sprzedający nie miał żadnej informacji odnośnie kupna. Nie został wygenerowany żaden e-mail a w przedmiotach przeze mnie kupionych nie ma tego produktu.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@XeedPL Cześć. Nie widzę żadnej transakcji z wczoraj na Twoim koncie. Upewnij się proszę czy przypadkiem nie dokonałaś zakupu z innego konta. 

oznacz moderatorów

XeedPL
#7 Wielbiciel#

Niestety nie, na allegro lokalnie też nic nie mam. Widziałem, że w kwietniu tego roku też ktoś miał taki sam problem i allegro zwróciło pieniądze następnego dnia, mam nadzieję, że i u mnie tak będzie, ale jeśli nie, to co powinienem zrobić? Gdzieś przesłać potwierdzenie z konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli transakcja była przez Allegro musi być jakiś ślad.😁 Możesz spróbować tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@XeedPL Tak, jeśli pieniądze nie wrócą na Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych, koniecznie wyślij nam potwierdzenie płatności. Możesz skorzystać z formularza podesłanego przez lwa. 

Podaj mi proszę numer oferty/link do oferty, którą kupiłaś wczoraj i o której to było godzinie. 

oznacz moderatorów