anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrana kwota wieksza niz powinna

minik24
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłam na allegro od 4 sprzedawcow przedmioty zaplaciłam za kazdy jeden ale przy jednym została pobrana wysoka kwota chciała bym zeby allegro zwrucilo mi kwote ta co została za duzo pobrana  minik24

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@minik24 Oki juz zwrócone 😉 to forum, pisz do sprzedawcy, sprawdź za co, może przesyłkę miał droższa lub coś było w koszyku i poszło razem 😞 jak znajdziesz jakiś błąd pisz do Allegro 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@minik24 Musisz zwrócić uwagę jak wystawia sprzedający i jakie są metody i koszty dostawy bo mogą być różne dla różnych artykułów

oznacz moderatorów

minik24
#7 Wielbiciel#

Tak kwota była normalnie u sprzedającego taka jak byla podana 53.99 zł wraz z przesylka i taką otrzymał odemnie ale allegro  pobralo  mi z konta 552,82 zł teraz jestesmy w trakcie wyjasniana bo zawinil tu jakis chyba system bo sprzedawca jest niewinny tej sytuacji 

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@minik24 Otrzymałaś już od nas wiadomość mailową z prośbą o kontakt. Odpowiedź proszę na nią, a sprawę na pewno uda się wyjaśnić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@minik24 Napisz do Allegro i poproś o wyjaśnienie tej sprawy. Tu masz kontakt; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów