anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobranie faktury po pewnym czasie

ptasior1996
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Prawie rok temu zakupiłem hulajnogę elektryczną. W związku z wejściem nowych przepisów chciałem pobrać faktury w razie czego aby okazać legalność posiadania hulajnogi o takich parametrach który został zakupiony przed wejściem przepisów. Wtedy nie pobrałem faktury z maila ponieważ wyświetlał błąd iż jest błędny nr zamówienia. Niestety to olałem, a w tej chwili konto sprzedawcy jest zawieszone. Co mogę w tej sytuacji zrobić?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nic nie możesz zrobić. Sprzedający dołączył Ci FV do przesyłki lub wysłał Ci na e-mail. 

Pisz do sprzedawcy, żeby Ci wysłał duplikat FV, jeśli wybrałeś opcję zakupu z FV.

A czy sprzedawca wystawiał FV.? Swoją drogą - człowieku, prawie rok czasu minęło od transakcji, a Ty przypominasz sobie o FV? Masz jakieś rozeznanie w rzeczywistości? Nie tej wirtualnej?

oznacz moderatorów

ptasior1996
#7 Wielbiciel#

Akurat kontakt był tylko i wyłącznie allegromail więc nie jest możliwy kontakt bo konto zawieszone. A dzwonić na nr tel który jest podany mówi żebym nagrał wiadomość. Wystawił FV i paragon w mailu który jest ale link nie działa do obydwóch 🤷🏿‍:płeć_męska: Nie sądziłem ze będzie mi potrzebny dowód iż hulajnoga jest kupiona przed wejściem nowych durnych przepisów dotyczących specyfikacji 😉 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To masz problem, jeżeli wówczas nie została wystawiona FV to teraz już nikt jej nie wystawi.😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ptasior1996 Nawet jak by dalej działał, to nie wystawił by Ci f-ry po roku od zakupu. Jak sobie wyobrażasz f-rę ze wsteczna datą z 2021 r ? Co on miałby z nią zrobić ? Jak ją umieścić w rozliczeniaczh ?

oznacz moderatorów

ptasior1996
#7 Wielbiciel#

Ale ja wiem ze nie wystawi mi fv wstecz. To dla mnie oczywiste  W mailu mam podane dwa linku do paragonu jak i faktury jednak nie działają.

oznacz moderatorów