anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
28 ODPOWIEDZI 28
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mr_oma dobra robota! 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jak to? Bez zgłoszenia przedstawiciela marki i znaku towarowego? To chyba tylko dlatego, że została zgłoszona publicznie 🙂

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mr_oma możesz jeszcze sprawdzić pozostałe ofert tego sprzedawcy, nie wiem czy mam pokazywać palcem które są skradzione w identyczny sposób. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:79577720, mogłabym Cię poprosić o wskazanie tych, które według Ciebie są niezgodne z regulaminem? Poproszę wówczas o jeszcze dokładniejszą weryfikację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mr_oma tak naprawdę to cały ten lepin jest do usunięcia. Dowolny wybrany zestaw jest identyczny jak jakiś istniejący już z klocków lego 🤔

oznacz moderatorów
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Bez współpracy z marką się nie uda... Niech LEGO poluje na swoje podróby i pomoże 🙂

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:79577720, zgłosiłam oferty tego Sprzedającego do weryfikacji. 

Firma, o której mówisz, produkuje klocki podobne do Lego. Współpracujemy jednak z podmiotem, który zgłasza nam oferty naruszające regulamin w tym zakresie. 

Tym niemniej każde Wasze zgłoszenie pomaga nam dodatkowo walczyć z podróbkami, za co dziękujemy. 🙂

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@mr_oma tak zgadza się produkuje podobne klocki. Tak jak napisał @pinsplash mają do tego prawo. Problem w tym że dużo zestawów jest podrobionych 1:1 a do tego wykorzystują zdjęcia zestawów lego a nie swoje. I to może wprowadzić w błąd kupującego. 

oznacz moderatorów
w.skrzypinski
#10 Popularyzator#

Zalewanie Allegro kiepsko opisanymi podróbkami LEGO zaczyna być dużym problemem, do rozwiązania w sposób systemowy...

oznacz moderatorów