anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzewam że za ostatnie cztery zakupy zapłaciłem dwa razy. Kto otrzymał moje pieniądze 130,13 zł

allmars
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@allmars Jeśli dwa razy pobrało Ci z konta pieniądze za jeden zakup, pieniądz są u operatora płatności i wrócą do Ciebie automatycznie po 2-3 dniach roboczych. Nigdzie nie musisz tego zgłaszać. Sprzedawca otrzymał tylko jedną wpłatę.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@allmars Na Twoim koncie widzę jedną, łączną płatność za 4 przedmioty z 27 listopada.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@nat_not On ma tu kilka postów, więc może pisze o różnych transakcjach.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

O jakich różnych? O różnych postach pisze?

Edytował 🙂 Podziękuj za zwrócenie uwagi.

oznacz moderatorów

allmars
#1 Nowicjusz#

Zakupy 27.11.br. godz. 19.30 - 19.51 czterech przedmiotów od rożnych sprzedawców. Okazuje się że zapłaciłem każdemu z nich osobno i dodatkowo zbiorczo tym samym sumę tych kwot 130,13 zł przelewem online odbiorca PAYU S.A. Tytuł :ID:7SK9JAGF PayYU w ALLegro 1931164622xx Allegro 469a3c21-30e

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@allmars Jeden wątek wystarczy. Prawdopodobnie wrócą po 3 dniach. Dla pewności możesz dopytać tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f najszybciej dostaniesz odpowiedź pisząc na czacie. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@allmars Nie zapłaciłeś każdemu osobno, ta jedna wpłata została przekazana czterem sprzedawcom. Jeśli nie pobrało Ci dwa razy z konta tej samej opłaty, wszystko jest w porządku. Problem może być wtedy, gdy wcześniej zapłaciłeś każdemu sprzedawcy oddzielnie za każdy przedmiot zwykłym przelewem, bezpośrednio na jego rachunek bankowy. Jeśli tak się stało, poproś sprzedawców o zwrot wpłaty. Jeśli nie płaciłeś zwykłym przelewem, nic nie musisz robić.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Dzięki. Wątki połączone.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów