anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podróbki fashionking

Autowyzykowski
#7 Wielbiciel#

Podrobki sprzedaje ... i allegro nic z tym nie robi . A co najciekawsze jeszcze namawia do usuwania kometarzy wzamian za zwrócenie pieniedzy.  Czy ktoś kompetentny jest w stanie tego gościa przywrócić do pionu żeby zwrócił mi nalezne pieniadze i zrobic porządek z podróbkami? Czy mozna sprzedawac co sie chce ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Dokonałeś zwrotu lub reklamacji i nie oddał Ci kasy to do rzecznika konsumenta a potem sąd, allegro to platforma sprzedażowa taki bazarek i nie są stroną transakcji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11  Ja myślę, że Allegro ma tyle mocy, by gościa do pionu szybko postawić 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Autowyzykowski
#7 Wielbiciel#

Nie namawia mnie żebym najpierw usunął komentarz dopiero wtedy mi wysle kase. Na razie wyslal mi 50 zl. Ja mu to moge odeslac ale nie mam pewnosci czy mi odda reszte . Nie slodziewalem sie ze ktos moze byc tak glupi żeby sprzedawac podrobki na allegro i myśleć ze jakos to bedzie . Najbardziej mnie wku***  to ze bylo napisane ORYGINAŁ I nawet na paragonie kest 😆 strzał w kolano . Napisalem do allegro . Mysle żeby nie zgosic tego poprostu na policje 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Autowyzykowski  Tu:

https://allegro.pl/dyskusje/nowa

mu napisz, że dajesz24 godziny na zwrot pieniędzy, komentarza nie usuniesz, ale możesz go przeczytać panom w komisariacie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Autowyzykowski
#7 Wielbiciel#
  • Ja z nim pisze tam juz 3 dzień i nic z tego nie wynika . Znalazlem na google kogoś  komentarz ze nie odeslal pieniedzy po zwrocie towaru . Wiec mu dałem ultimatum ze cała kasa na moim kącie dopiero wtedy odsylam  . Bo jak odesle wczesniej to nie będę miał ani kasy ani dowodu . 
  • I do tego ze mam najpoerw komentarz usunąć 😆 
  • Biznes mu nie idzie bo prawdę napisałem hahahaha
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Autowyzykowski Nie, tak to nie działa. Najpierw odsyłasz towar z pismem reklamacyjnym, w którym wyszczególniasz swoje roszczenia, a potem sprzedawca oddaje pieniądze. Tak to powinno być w normalnych warunkach.  Generalnie jednak, jeśli masz pewność, że to podróbka, to Twoim obywatelskim obowiązkiem jest zgłoszenie tego na policję. Handel podróbkami jest zabroniony. Faktem jest, że jak odeślesz, pozbywasz się dowodu. Napisz mu więc, że sprawa jest skomplikowana i nie chcesz, ale musisz się pofatygować na komisariat.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

"Nie slodziewalem sie ze ktos moze byc tak glupi żeby sprzedawac podrobki na allegro i myśleć ze jakos to bedzie"

Pobędziesz na Allegro trochę dłużej, to przywykniesz.

 

A teraz serio:

1. Nie kupuje się do gościa z takimi komentarzami.

2. Oczekiwanie, że ubrania, buty i kosmetyki kupione na Allegro będą oryginalne jest naiwnością.

3. Zacznij dyskusję z "kingiem", w dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro i skorzystaj z Programu Ochrony Kupujących. Jeśli usuniesz komentarz, to prawdopodobnie reszty swoich pieniążków już nie zobaczysz.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Autowyzykowski
#7 Wielbiciel#

No rozumiem ze jest naiwnością myslec ze bedzie oryginalne . Ale jeszcze większą naiwnością jest to że ktos kto sprzedaje marnej jakosci podrobki myśli że  nikt się nie przyczepi . 

Pisze z nim na allegro tylko jak do debila nic nie dociera do goscia . Czekam aż  allegro sie wtraci do rozmowy

oznacz moderatorów