anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwojna oplata za towar

bolo1238
#7 Wielbiciel#

witam, w czoraj zakupiłem towar opłaciłem go odrazu, na koncie allegro widnialo jako nie opłacone, zrobiłem kolejny przelew, dopiero później zwróciłem uwagę że opłata poszła 2 razy. Do sprzedającego opłata dotarła 1. Co ciekawe za jeden towar opłata poszła na 2 różne numery konta. Z allegro przyszło tylko jedno potwierdzenie o wpłacie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@bolo1238 napisz jak opłacane, przez payu czy zwykły przelew ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bolo1238
#7 Wielbiciel#

Zwykły przelew z konta internetowego.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Wpłata , na którą nie masz potwierdzenia powróci tam skąd wyszła . Trwa to ok 3 dni

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Był kilka tygodni temu (i wcześniej) wysyp takich podwójnie pobranych płatności, potem była tutaj wymiana zdań na temat tych nieprawidłowości, do dyskusji włączyła się moderacja i wydawać by się mogło, że problem rozwiązano w sensie technicznym, ponieważ przestał się powtarzać, a tego rodzaju incydenty niezbyt dobrze świadczą o Allegro. Niestety od wczoraj znowu to samo.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Znów piszesz o "podwójnie pobranych płatnościach", podczas gdy @bolo1238 wyraźnie zaznaczył, że sam wykonał przelew dwa razy. Nie ma tu mowy o błędzie technicznym, co sugerujesz.

@bolo1238 Numery rachunków mogły być różne, ponieważ płatności przez Allegro Finanse są obsługiwane przy użyciu kilku kont. Jeśli w ciągu kilku dni nie otrzymasz zwrotu pierwszej wpłaty, prześlij nam jej potwierdzenie przez ten formularz. Pomożemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nat_not Wykonał przelew raz i miał informację, że zakup nieopłacony, a z konta pobrało. Gdzie wylądowały te pieniądze? Tylko na Allegro tak się dzieje. Tylko na Allegro nie ma stosownych zabezpieczeń przed tego rodzaju sytuacjami.

oznacz moderatorów