anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomocy! Czy da się wyeliminować chińskich sprzedawców z przeglądanych ofert?

Client:44459415
#9 Pomysłodawca#

Czy da się w jakiś sposób wyfiltrować tylko polskich sprzedawców, ale faktycznie tych polskich? Wybieram się na urlop, potrzebuję kilka wodnych gadżetów, typu, maski , zabawki do nurkowania, materac do pływania, itp. W wolnej chwili weszłam na allegro przejrzeć oferty, większość ofert to chińskie firmy u których nie mam zamiaru robić zakupów, same szingsu fu fingu sufing i takie tam. Nawet jak zaznaczam opcję dostawa do 4 dni i smart to większość ofert o chińczycy lub "polskie" firmy, gdzie gdzieś tam w informacjach o sprzedającym wspomniane że "Jeśli kupisz u mnie Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy, gdzie nie chroni Cię RODO". Czyli pośrednik kupujący u chińczyka. Nosz do jasnej ciasnej, naprawdę ma to być dla kupującego problemem, żeby dało się od razu ustalić czy towar jest w Polsce czy wysyłka z Chin? Jeżeli potrzebowałabym kupić u chińczyka to wchodzę na odpowiedni portal, a nie szukam tu. Suma sumarum olałam temat i poszłam do marketu, bo na Allegro nie jestem w stanie niczego sensownego znaleźć. Czy tylko ja mam taki problem? Jeżeli tak prośba o wsparcie jak ustawić flirty, żeby kupić u Polaka, a nie u jakiegoś szo ju hi zu dzitsu.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie da się tak wyfiltrować żeby nie było z Chin.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Wszyscy mają taki problem. Takie protesty są tu co chwilę. Allegro ma to gdzieś. Celowo to robią i nie zgadzają się na żadne pomysły pomagające w wykluczeniu takich sprzedawców. 

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Allegro zgodziło się tu wpuścić chińskich sprzedawców, ale to co oferują to jeden wielki syf. Ja myślę że to nie są realni chińscy sprzedawcy, a tylko słupy podstawione przez chińską konkurencję. Bo takie oferty odrzucają od zakupów na Allegro, a do tego blokują wyszukiwanie ofert, które realnie interesują Kupujących. Nie pokonano Allegro darmowymi dostawami, reklamami i innymi kosztownymi obiecankami. Ale blokując wyszukiwarkę, to klienci nie znajda dla siebie ofert i pójdą gdzie indziej.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Witamy
#4 Eksplorator#

Zakupy na Allegro straciły sens i to bezpowrotnie. Naprawdę dziwię się jak można na własne życzenie strzelać sobie w kolano, niewiarygodne. Wolę iść do marketu i przepłacić niż ślęczeć godzinami nad chińskimi **piiip**ycznymi aukcjami niezgodnymi z kategorią i opisem. Allegro baj baj.

oznacz moderatorów