anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

potrzebuję dane do mojego zakupu chyba z lutego 2022 - lampa wisząca LX1102 SPRZEDAJĄCY LED-LUX

kasiarz3o2
#1 Nowicjusz#

W lutym 2022 /chyba/ kupiłem lampe wiszącą LX1102 od sprzedającego led-lux . Nawet oceniłem zakup jako OK jednak po zawieszeniu lampy w maju stwierdziłem że świeci ona dwoma różnymi światłami tj zarówno zimnym biały jak ciepłym białym . 2 czerwca wysłałem lampę w ramach reklamacji  nie poprzez allegro tylko swoja przesyłką opłaconą przeze mnie do Zambrowa - i od tego czasu zaczęły się schody , a to niby brak było zasiłacza  a to obiecanki że już już wysyłają a  w końcu wzięli mój telefon na " czarną listę" i ani nie odbierają połączeń i nie odpowiadają na maile . Proszę o pomoc w tej sprawie bo na dzień dzisiejszy mam wydane pieniądze i nie mam lampy

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kasiarz3o2 skorzystaj z możliwości zgłoszenia nieprawidłowości poprzez dyskusje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kasiarz3o2 przywróciłam ten zakup, zobaczysz go ponownie w tej zakładce, możesz z jej poziomu założyć dyskusję sprzedającemu. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, albo będziesz potrzebować naszego wsparcia, możesz poprosić o pomoc w dyskusji po 24h od jej założeia.  Mam nadzieję, że uda Wam się dojść do porozumienia!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów