anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuje dopisac dane do faktury

natus8702
#7 Wielbiciel#

Witam potrzebuje dopisac do faktury synka i nie moge a potrzebuje do Fundacji ostatnio moderator allegro mi zmienił teraz bym byla wdzieczna za pomoc 

Potrzebuje by bylo tak wpisane na fakturach allegro 

 

10898 Berndt Natalia i Wojtuś

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@natus8702 rozumiem, że sprawa dotyczy zakupu na Allegro. O fakturę możesz w tej sytuacji poprosić wchodząc w szczegóły zakupu w zakładce Kupione wybierając "zapytaj o zakup". Ostatnio informację o fakturze przekazałaś do sprzedającego, a był to sklep obsługiwany przez Allegro, dlatego Doradca skontaktował się z Tobą e-mailowo w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

natus8702
#7 Wielbiciel#

Witam ja nie chce pisac do sprzedajacego o fakture bo mi tlumacza sprzedajacy ze mam zaznaczyc chce fakture w allegro i oni automatycznie to widza..Tylko ja potrzebuje dopisac imie synka do faktur

 

Obecnie mam 10898 Berndt Natalia na allegro faktury

 

A potrzebuje by bylo 10898 Berndt Natalia i Wojtuś dlatego prosze pieknie o pomoc by informatycy allegro mi to dopisali bo jak probuje dopisac wyskakuje niedozwolone znaki

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@natus8702  Obawiam się że tobie nie wolno dopisywać niczego do faktury, to jest dokument i mozesz mieć przez dopisywanie kłopoty. Mam nadzieję że wiesz co robisz.

A znakiem niedozwolonym jest prawdopodobnie ś,  nie wszystkie programy ten znak tolerują. Ale znak s  jest jak najbardziej OK więc sprawdź.

oznacz moderatorów

defipad
#8 Zapaleniec#

Najlepiej wpisać imię Wojciech lub Wojtek, bez polskich znaków 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@natus8702 czy możesz napisać o jakie faktury chodzi? Za zakupy, za korzystanie z usług Allegro, za Smart!? 
Dane do faktury za zakupy podajesz na formularzu płatności i dostawy, to tam jest wpisana tylko Natalia?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

natus8702
#7 Wielbiciel#

Chodzi o faktury ze jak kupuje towar przez allegro potrzebuje faktury do Fundacji Sedeka w Warszawie i moja nazwa grupy Opp tak sue nazywa 10898 Berndt Natalia i Wojtuś i nie moge juz tego zmienic na Wojciech czy Wojtek..Wdzieczna bym byla o zmiane tego przez allegro juz raz mi pomogli wpisac ten numer 10898. Berndt Natalia tylko ze urodzilam synka i okazalo sie ze ma rzadka chorobe i dopisalam go Do Fundacji do siebie.W trakcie kupowania jest taka opcja przed placeniem wybierz fakture i jak wybieram to mam tamm tylko siebie 10898 Berndt Natalia kiedys byly to poprawne faktury a ze teraz mam syna to musze miec go dopisanego

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@natus8702 Niepotrzebnie dublujesz wątki.
Przy składaniu zamówienia klikasz ZMIEŃ DANE tak jak zaznaczyłem na poniższym screenie.
Zmieniasz, zapisujesz i gotowe - nikt tego nie zrobi za Ciebie.
Zrzut ekranu 2022-08-17 175939.jpg

oznacz moderatorów

natus8702
#7 Wielbiciel#

Nie jestem od wczoraj na Allegro kochani wchodziłam w ustawienia Zmień dane i nie mogę wprowadzić dwóch słów i Wojtuś Wcześniej nie mogłam wprowadzić cyfr pare lat temu ale pracownik allegro mi pomógł i on to ogarnal wtedy a teraz nie moge dopisac

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów