anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Potrzebuje informacji odnośnie zakupu.

Piotrex212
#7 Wielbiciel#

Jestem zainteresowany kupnem koparki z Hiszpanii. Firma każe mi wpłacić pieniądze na allegro. Później jak sprzęt dojedzie mam 5 dni abym sprawdził sprzęt i zdecydował kupuję lub koparkę zabiorą. W przypadku kupna allegro przesyła pieniądze do tej firmy co kupiłem. W przypadku rezygnacji pieniądze mają wrócić do mnie. Czy to faktycznie tak jest? I czy taki zakup jest bezpieczny?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

excessively-frug
#12 Orędownik#

Uważaj, żeby ktoś ciebie nie okradł.

Przede wszystkim, jeśli transakcja odbędzie się na Allegro to sprzedawca może wypłacić wpłacone pieniądze, jeszcze tego samego dnia.

Daj linka do oferty koparki na Allegro, zobaczymy

 

Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski, Krew elfów
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Gosc chce zaliczkę przez allegro na koparkę  gdy rekompensata z pok to chyba max 20tys a tej zaliczki będzie ile? 100-200tys jak pełnowymiarowa koparka pewnie ok 1mln pln kosztuje? Daj link do oferty i podaj kwoty wpierw ale wali toto na kilometr.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  moderatorki się wypowiedzą w temacie?

oznacz moderatorów

Piotrex212
#7 Wielbiciel#

Tej koparki na allegro wogóle nie ma. Wydaje Się bardzo tania w porównaniu do innych dlatego pewnie ktoś kręci. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrex212 mi również to nie pasuje, prześlij proszę numer oferty, sprawdzę to dokładniej. 
Na Allegro wpłata od razu trafia do sprzedającego, nawet jeśli jest to forma zakupu z odroczoną płatnością, więc nie działa to tak, że masz koparkę i dopiero jak powiesz, że jest okej, to sprzedający otrzymuje od nas pieniądze. Dostanie je od razu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Przecież on zaraz po Twojej wpłacie zleca wypłatę z subkonta PayU na własne i tyle typa widziałeś. Nie ma co się zastanawiać, lepiej od razu odbić od tematu niż potem biegać po sądach.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Piotrex212  to nie wygląda na uczciwą propozycję. Jak byś miał zrobić wpłatę przez Allegro, jeśli oferty nie ma na Allegro. Zdecydowanie zalecam zrezygnować z tej oferty 🙂 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Piotrex212
#7 Wielbiciel#

Poprosiłem o konkretne dane co do zakupy. Otrzymam podzielę Się z tym. Dziękuje za pomoc..

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Piotrex212 "I czy taki zakup jest bezpieczny?"

https://youtu.be/MYDg5ErRyWc

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Wałek. Dostaniesz podrobioną fakturę allegro z numerem konta do wpłaty. Były już tu posty oszukanych w ten sposób osób.

oznacz moderatorów