anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiadomienia allegro przy włączeniu aplikacji

MAMY ROZWIĄZANIE!
kabanos68
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

 

Nie wiem czy dobrze wybrałem tablicę bo nie widzę konkretnej dla apki allegro. 

Moje pytanie jest takie czy da się coś zrobić z wyskakującą w aplikacji Allegro propozycją włączenia powiadomień?

Aplikacja przy każdym włączeniu pyta mnie czy chcę powiadomienia push od Allegro, ale ja ich nie chcę. Są dla mnie bezużyteczne i wkurzające.

Didam,że te odnośnie trwających aukcji, obserwowanych i statusu zakupów etc mam włączone i one są osobne od tych z propozycjami od Allegro.

Da się to jakoś usunąć? Po to je wyłączyłem żeby ich nie mieć, a aplikacja próbuje je na mnie wymusić. 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Krzysztof

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
LEW433
#21 Demiurg#

A zobacz czy coś pomoże jak tu zmienisz: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

oznacz moderatorów
kabanos68
#8 Zapaleniec#

No właśnie niestety tam jest tylko opcja wyłączenia tych powiadomień z kodami i itp od allegro, ale ja to mam wyłączone i aplikacja za każdym włączeniem przypomina się że może chciałbym to jednakże włączyć. Lipa trochę i średnio przyjazne dla użytkownika 😞

oznacz moderatorów
BlackHorse
#8 Zapaleniec#

Mam to samo. Za każdym razem przy właczeniu aplikacji pyta czy nie chciałbym właczyc powiadomień push. Bardzo denerwujące, ale to chyba jakiś błąd aplikacji, bo kiedyś tego nie było.

oznacz moderatorów
kabanos68
#8 Zapaleniec#

No właśnie przed którąś z ostatnich aktualizacji tylko raz na jakiś czas wyskakiwało to okienko a teraz za każdym razem. Fajnie gdyby Allegro coś z tym zrobiło. Tylko jak to zgłosić? Ktoś czyta te tematy? 

oznacz moderatorów
BlackHorse
#8 Zapaleniec#

Można zglaszać błędy na spolecznosc@allegro.pl 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kabanos68 @BlackHorse dziekuję za Wasze zgłoszenia! Przekazałam je w odpowiednie ręce, a zespół zajmujący się aplikacją zna problem i pracuje nad jego rozwiązaniem. 
@piter12x daję znać, że Twoje e-mailowe zgłoszenie, również zostało przekazane jako sugestia do zespołu, który zajmuje się aplikacją Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
czeni-c1
#10 Popularyzator#

W aplikacji Allegro, przy uruchomieniu, pojawia się zawsze informacja, "Chcesz być na bieżąco" " Włącz powiadomienia. Do kliknięcia jest tylko "Zgoda" lub "Później". Nie ma żadnej innej opcji. To na pewno, nie tylko mnie, ale innych allegrowiczów denerwuje i irytuje.

czy Allegro może coś z tym zrobić ?

oznacz moderatorów
czeni-c1
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Co powiedzą moderatorzy na taki stan rzeczy ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czeni-c1 Tak jak pisała wyżej Monika w tym wątku, ten komunikat po wybraniu jednej z opcji nie powinien już pojawiać się ponownie.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kabanos68 @BlackHorse @piter12x otrzymałam informację, że problem został rozwiązany i komunikat po wybraniu jednej z opcji nie powinien już pojawiać się ponownie. 
Bardzo proszę dajcie znać czy u Was również już się nie pojawia?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kabanos68
#8 Zapaleniec#

Po mojej stronie problem wydaje się być rozwiązany. Powiadomienie już nie wyskakuje 😁

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kabanos68 super, dziękuję za informację! 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
BlackHorse
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam. Jest już ok 👍

oznacz moderatorów
lime44
#7 Wielbiciel#

U mnie nadal błąd wyskakuje, tylko, że ja chcę włączyć te powiadomienia, ale aplikacja nie odpowiada (iOs)

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lime44 Odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
lime44
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Działa!

oznacz moderatorów